Nadleśnictwo ostrzega. Łosie to niebezpieczne zwierzęta
Nadleśnictwo ostrzega. Łosie to niebezpieczne zwierzętaKomentarze

 1. Bardziej odważniejsze?
  Do 300 kg?
  Serio?
 2. Złosie. Czemu nie mają poroży?
 3. Samica łosia: 200-360 kg; samiec: 380-700kg
 4. Najgorszy jest "łosiostrach". Najlepsza jest za to empatia i wrażliwość w rozwoju cywilizacji na wyższym poziomie. Jej nie da się kupić i ustrzelić na polowaniu.
 5. Raz przyłapałam faceta jak chciał postrzelić Łosia. Podeszłam i spytałam czemu chce zabić te zwierzę. On odpowiedział mi , że dla ( przyjemności ) Wtedy ja powiedziałam , że ma zabić człowieka i przyjść jutro w te samo miejsce. Na drugi dzień przyszedł i spytałam go czy zabił człowieka. On powiedział , że nie. Bo jak można zabić niewinnego człowieka. Wtedy ja powiedziałam jak można zabić niewinnego łosia. Ludzie zwierzęta to nie nasze wrogi to nasi przyjaciele. Nie powinniśmy ich zabijać itp. One tak samo odczuwają i się bronią aby przeżyć. Raz mój sąsiad zabił matkę dla dwóch małych łosi intaki opiernicz ode mnie dostał za to. Przecież te małe mogły zginąć bez matki. Nawet same nie jadły. Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem 😥
 6. Los to super ktos kochane zwierzatka to tylko ludzie nie potrafia z nimi obcowac
 7. Błagam , to żenujące ... Nagonka na podstawie trybu przypuszczającego????!! W dodatku kilka wypadków rocznie.. No biedne samochody po prostu które poruszają sie terenem zamieszkiwanym przez dzikie zwierzęta. Wiec może zapytam - ile rocznie wypadków jest odnotowanych z dzikiem, jeleniem, sarna etc? I jeszcze bede wdzięczna za zestawienie z wypadkami powodowanymi przez kierowców - ilu ludzi ginie przez brawurę, pijanych kierowców, naćpanych, lub zwyczajnie popelniajacych bledy kierowców? Zwierzęta nie sa niebezpieczne- to ludzie sa większym niebezpieczeństwem..jak idę do lasu to czuje sie bezpieczna, w mieście niekoniecznie... Eh.. Szkoda słów..
 8. "Bardziej odważniejsze"?!

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.