Co zwierzęta robią w lesie? 16 przypadków - o Lesie #034
Co zwierzęta robią w lesie? 16 przypadków - o Lesie #034Komentarze

 1. 9:40 jaka to ksiazka?
 2. Wspanialy kanal. Szczescie ze znalazlam.
 3. Dziki mnie definitywnie zaskoczyly... wyglada jak orka.
 4. Jak zwykle czegoś zaskakującego się dowiedziałam. Zawsze myślałam, że takie kopczyki szyszek robią wiewiórki :) Czasami się dziwiłam, że w lesie .... a to dzięcioły :)
 5. Język dzięcioła to największa zagadka natury. Jak ktoś nie wie o co chodzi to zachęcam do sprawdzenia sobie tego
 6. Piotrek, mówisz że ile lat trzeba się uczyć o lesie by mieć taką wiedzę ? 5 ? 12 ? 2064489588?
 7. super super super! dlaczego tylko takie przerwy? ;) jeden z najlepszych kanałów na YT!
 8. Kolejny wspaniały film, ileż to można czekać ;)
 9. Jak zwykle fantastyczne video. Ciekawe, pięknie opowiedziane i zobrazowane. Dziękuję Piotrze. Tym bardziej, że w dzisiejszym świecie coraz trudniej o spokój i czas aby znaleźć sobie własny azyl. A dzięki Twoim filmikom można choć na chwilę się zatrzymać, oderwać od rzeczywistości i dowiedzieć ciekawych rzeczy.
 10. Super przyjemnie Ciebie posłuchać, i przy okazji sporo się dowiedzieć. Widziałem w lasach elementy, które pokazywałeś, ale nie wiedziałęm skąd się biorą. Teraz wiem! Jestem dzięki Tobie bogatszy i to jest świetne! Dzięki za super film, a największy szacun za fajnie opowiedziany temat. Gdzie Ty masz te lasy?
 11. Dziki lubią kłaść się w mrowiskach aby mrówki przeszły na ich ciało i oczyściły je z robaczków które lubią sobie przebywać w takiej sukni dzika :D Pozdrawiam
 12. Ciekawy odcinek. Do tej pory oglądałem tylko echa leśne, ale widzę, że to bedzie kolejny ulubiony kanał. Sub i pozdro:)
 13. Czy był lub będzie odcinek o tym "jak uniknąć kuli od myśliwego? Jak idę na grzyby muszę się rozglądać za kleszczami a teraz jeszcze się okazuje, że ci strzelają do zwierząt na ruchliwej drodze. Podobno nawet facet w jaskrawych kolorach został pomylony z jeleniem. Przydałby się jakiś instruktarz dla grzybiarzy.
 14. Panie Piotrze, jak nazywa się atlas/książka którą widać w 9:40? Czy mogę ją gdzieś kupić? Głównie chodzi mi i identyfikację śladów pozostawionych przez drewnojady lub inne szkodniki. Mieszkam w lesie i zaobserwowałem zwiększoną aktywność szkodników w mojej okolicy i obawiam się o mój drewniany dom. Pozdrawiam
 15. Wpadłem tutaj zupełnie przez przypadek i zatraciłem się bez reszty! :D Świetny kanał! uwielbiam materiały dopracowane technicznie i merytorycznie, a jeszcze jak są prowadzone tak, że bez namysłu klika się po więcej to sukces murowany... :)

  Pozdrawiam z Pomorza Zachodniego!
 16. Ten niesamowity odcinek torów wąskotorówki to gdzie?
 17. Fajny film - kuźnie widziałem już kilka razy w lesie, ale do tej pory nie wiedziałem o co w tym chodzi. Dodał bym jeszcze pnie powycierane rogami koziołków - kilka razy trafiłem na takie w młodych lasach.
 18. Wszystko wiedziałem prócz kuźni.Teraz wiem :)
 19. Celem ograniczenia hałasu spowodowanego wiatrem polecam zastosować osłonę przecwiwietrzną na mikrofon.
 20. Podobało mi się. Ciekawe rzeczy. Dzięki. No i pozdrawiam

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.