Beczlog - Przemyślenia na wigilię premiery
Beczlog - Przemyślenia na wigilię premieryKomentarze

 1. no dobra dzięki nie ma sprawy, żyje spokojnie do przodu leci czas dzieki
 2. 6 lat później GONCIARZ 3.0 (2017)
 3. PIERWSZY xD
 4. @PSVitaGames do szkoly kalamarzu
 5. Krzysiu działaj żeby zrobić jakiś ivencik we Wrocławiu chętnie wybrał bym się tam na taką imprezkę pozdrawiam
 6. @PSVitaGames dzieci do szkoly a nie na imprezy
 7. Mam nadzieję, że osoby, które nie rozumieją w ogóle czym są gry i jakie mają przeznaczenie to po przeczytaniu Krzyśka książki zrozumieją czym naprawde jest to medium. Szczególnie zwracam się do tych ci którzy...
 8. ..ci którzy nas entuzjastycznych zapalonych maniaków gier nie rozumieją i twierdzą, że spędzamy bezmyślnie czas przed telewizorem co sam Krzysiek napisał w swojej książce na stronie 16 choć troche w innym kontekscie. Albo, ci którzy uważają to piękne medium za wyznacznik dorosłości, bo też się spotkałem z osobami, które uważają gry za podmiot przeznaczony tylko i wyłacznie dla dzieci.
 9. Dałeś rodakom "lornetkę" dzięki której będą widzieć dalej. Zaczną dostrzegać rzeczy, które były wcześniej dla nich nie widoczne.
 10. w empikach bedzie?
 11. dobra, dobra ty nam tu nie piernicz, tylko przyznaj się ile na tej książce zarobisz! :D
 12. kuruj się Krzychu. A książka jest super.
 13. @theziomek140 Opis gier, jak wyglądają rozbiór ich na kawałki oraz wszystkie przemyslenia Krzyśka od nich. Polecam. Jeszcze nie przeczytałem 2/3 więc może być oczywiście więcej tematów.
 14. Masz rację Krzyśku, okładka wygląda w rzeczywistości naprawdę pięknie, ja odbieram ją jako taki mini-rebus, który sprawdza czy jest się targetem wybuchających beczek.
 15. Wiesz co... Nie miałem w planie jej kupować, ale właśnie złożyłem zamówienie. Będzie co na plaży czytać pod koniec lipca ;) No i dla mojej dziewczyny - początkującej graczki - będzie to lektura obowiązkowa, jak "Chłopi" w szkole ;)
 16. Mam już świetna! Polecam!
 17. hihi właśnie wróciłem z książką do domu, ale zacznę ją czytać dopiero jak pojadę na Mazury i na spokojnie przeanalizuję : )
 18. Zaufanie to podstawa. Będzie nagranie z tej imprezki, stream, cokolwiek? ;)
 19. Krzysztofie zajrzyj na skrzynkę YT : )
 20. @wybuchajacebeczki Wreszcie. Jeszcze będę pracował w konkursie CTSG gdzie wygrać można tą księże z twoim własnym podpisem. Jak nie wyjdzie, to kupie. No i mam 2 pytania: -Będzie jakaś lista miast gdzie polecą książki? -Czy będą jakieś oficjalne spotkania z Tobą? Gdzie też byś się podpisał dla fanów po książce, czy cuś? :P

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.