Atlas zwierząt blogŻycie lasu – bogactwo przyrodnicze

Informacje

Odtworzeń: 1718381
Czas trwania: 30m 27s
Opinie: 11395
Ilość reakcji: 740
Opis: Subskrybuj Echa Leśne: http://www.youtube.com/channel/UCJ64kgsc0thZq_6GFUnC5Pg?sub_confirmation=1 Film pokazuje polskie lasy z ich przyrodniczym bogactwem jako środowisko, na przykładzie którego najlepiej można zrozumieć istotę i znaczenie bioróżnorodności. ---------- Scenariusz i komentarz: Michał Ogrodowczyk Zdjęcia i realizacja: .

Komentarze

- Tym filmem pokonaliście Discovery. Lektor, nagrywanie z zoomem itp perfect !!! Pozdróweczka ! :)
A tu może zerkałeś Agriculture pinterest , można też gdzie indziej szukać. - Lubię programy o lasach i jego mieszkańcach. Subskrybuję.
- 👍👍👍
- Dobrze powiedziane: " przez człowieka"..... 😲😟
- Uwielbiam tego lektora przy tej barwie głosu świetnie się ogląda filmy
- Rą
- Jakie to piękne <3 Wspaniała robota- jesteście mega zdolni !
- 🚨Nie będzie to powiedziane w wiadomościach i nie będzie to ogłoszone online przez media!‼️ Stoimy obecnie w obliczu globalnego kryzysu we wszystkich sektorach! W dniu 24 lipca 2021 r. odbyła się międzynarodowa konferencja "Globalna kryza. To już dotyka każdego" na ALLATRA TV POLSKA! Fakty i dowody na to, co naprawdę dzieje się teraz! Wolontariusze z całego świata przetłumaczyli tę konferencję na 72 języki symultaniczne, aby ostrzec ludzi!‼️ Każdy powinien o tym wiedzieć! Zapraszamy na ALLATRA TV POLSKA, aby się o tym przekonać! Jest jeszcze wyjście - budowa Twórczego Społeczeństwa, ale kończy nam się czas!
- Wygląda jak discovery nieźle
- Przestępczy kanał! 😡😡😡
- Jawor, to też klon. To gatunek klonu.
Lasy sosnowe nie są naturalnym typem lasu w Polsce. Człowiek wprowadza ją do drzewostanu, bo szybko rośnie, ma dość dobre drewno (proste i bez dużej ilości sęków) i ładnie łata dziury po wycince. Na naszym obszarze największą powierzchnię zajmowałyby grądy, czyli lasy lipowo-klonowo-grabowe z ewentualnymi domieszkami. Jeśli dać lasom czas, to na większości terenów sosny zostałyby wyparte przez powyższe gatunki. Ostałyby się tylko na obszarach skrajnie niesprzyjających wegetacji, czyli na wydmach lub innych, piaszczystych terenach. Na bagnach zdominowałby ją ols, czyli las składający się głównie z olszy czarnej.
Lasy Państwowe i nie wiedzą?
- Piękny film, nagrywam przyrodę i każdego dnia widzę, jaka jest piękna i niepowtarzalna. Pozdrawiam wszystkich miłośników przyrody :)!
- Czy, możecie wyłączyć muzykę 🙏 🙏 🙏
- Pozdrawiam 6c ezsa
- Świetny i odprężający dokument 👍
- polscy lesnicy to tragedia tylko w Polsce sie tyle wycina drzew
- polecam Echa Leśne i ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ GABRIEL I NATURA ROBIĘ TAM RÓŻNE ŻECZY ALE JEST SKUPIONY NA NATURZE KTÓRĄ KOCHAM POZDRAWIAM
- łe na przyrodzie musiałem go oglondać
- Dziękuję za taki piękny film i cudowny komentarz. Kocham las! 🌲💚🌲💥🎥 👋👋👋❤️
- ojoj