Atlas zwierząt blogZwierzęta, Które Wymarły Przez Człowieka

Informacje

Odtworzeń: 349084
Czas trwania: 11m 1s
Opinie: 5973
Ilość reakcji: 594
Opis: Niestety wymieranie całych gatunków zwierząt w wielu przypadkach to konsekwencja działań człowieka. Otrzymaliśmy od natury dużą inteligencję, a wszystkie zwierzęta stały się wobec nas bezbronne, co doprowadziło do wyginięcia ogromnej liczby gatunków. Dziś pokażemy Wam najbardziej niesamowite zwierzęta wymarłe z winy człowieka. .

Komentarze

- Ja rozumiem jedzenie
Ale bez przesady
Nie tykać zwierząt które mają umrzeć na stałe. Jeszcze polowanie dla jebanej skóry 🤦‍♂️jak tak można
A zaglądaliście tu? - Agriculture , też to widziałem. - Człowiek wszystko niszczył niszczy i zniszczy.. ale w końcu przyjdzie i przychodzi czas na wyginięcie człowieka..
- A gdzie tarpan i tur
- Przez człowieka umrze wszystko fauna i flora smutne ale prawdziwe człowiek nie szanuje niczego
- Tarpan i tur też wyginęły przez człowieka
- Lwy biele też niedługo wyginą cieszmy się ich obecnością
- Zwierzęta nauczyły mnie jednego ,,człowiek to największy szkodnik na świecie" zwierzęta nic nam nie robią a my ich bijemy,jemy i zabijamy
- EJ KURWA, ALE POWIEDZCIE MI, CO WAM ZA RÓŻNICA CZY TE ZWIERZĘTA ŻYJĄ CZY NIE TERAZ XD JAKBY WASZE NĘDZNE ŻYCIA SIĘ POZMIENIAŁY? ŻE W ZOO BYŚCIE MIELI DŁUŻSZY POBYT O CHWILE? ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWAMI WAŻNYMI, JAK JESTEŚMY JEBANI PRZEZ RZĄD, ANIE PŁACZECIE NAD KAWAŁKIEM MIĘSA, KTÓREGO WSZĘDZIE WOKÓŁ JEST SPORO.
- ludzie są okropni
- ale ja ta syrene widzialem w zoo w wrocławiu w 2016r
- Łał
- 0:20 jaki to film?
- niedługo to samo stanie się z ibrisem
- Dorosły Opancerzony
Gigant
- Film jest pośrednim dowodem na to, że szczepienia przeciw koronawirusowi Pentagon zarządził bardzo słusznie. Powinny być obowiązkowe zaczynając od noworodków.
- Szkoda, ze zabraklo w filmiku naszych rodzimych stworzen jak tur na przyklad
- Kurcze! To fakt, smoki wymarły też przez ludzi. Św. Jerzy i Szewczyk Dratewka patronami zwierzobójcow
- Ludzie miesorzerni to nagorszy gatunek czlowieka ktory bedzie na wiginieciu .Tacy ludzie u Boga sa na celowniku i co raz bardziej widac jak odchodza w pelni sil z tego Swiata.Czy to tak trudno zrozumiec ze zwierzeta tez sa stworzeni przez Boga by zyc na tej ziemi razem z ludzmi ? Jedynie Natura pozwala zabijac te zwierzeta ktore pozostaly po dinozalrach ale nie wszystkie poniewaz one sa jako zywiace sie padlina zjadajac ich kiedy padna by bakterie sie nie rodzily by zagrazac czlowiekowi.Bog stworzyl clowiekowi krowe by dawala mleko by czlowiek robil wyroby z mleka jak twarog jak masto smietane sery zolte ale bylo dla ludzi miesorzernych za malo zaczeli zabijac krowy i malo ze zjadac ich mieso ale jeszcze handlowc nimi .Opamietajcie sie czlowiek nie stworzony zostal by zabijac zwierzeta i je zjadac .Jest tyle prodoktow ktore maga byc zstepcze i sa o wiele zdrowsze ja od dziecka nie jadam miesa i ciesze sie bardzo dobrym zdrowiem majac duzy kontakt z BOGIEM. Pamietajcie nie igrajcie z BOGIEM do puki jeszcze ma cierpliwosc do was bo pozniej nie czas bedzie lamentowac i klepac paciorki gdy Bog w dniu sadu swojego podniesie reka na rodzaj ludzki by ich zycie zakonczyc.Nie dawno mialam widzenie i rozmowe z Bogiem przechodzac na druga strone widzialam 60 serc czerwonych zasadzonych w ziemi na zielonej lace zapytalam Boga ile tych serc jest ludzkich ze tak ich jest malo? Bog mi odpowiedzial moze bedzie tylko szesdziesiat a moze wiecej jak ludzie wroca do mnie przestrzegajac moich 10 przykazan ktore przekazalem Mojrzeszowi zaniechaja jedzenie wszelkiego miesa i wtedy im przebacze by mogli razem ze mna radowac sie ze mna w moim krolestwie .Przekaz im Aleksandro moja corko co ci ukazalem dobrze OJCZE przekarze ale czy oni mi uwierza ?Nie martw sie tym ich los jest w ich rekach .I wrocilam spowrotem do nszego swiata dziekujac Bogu ze mnie do tego wybral.
- Jest pewien gatunek"myszo jeleń"
- Niestety powoli Ary modre giną te z filmu "Rio" szkoda mi ich.