Atlas zwierząt blogZarabianie💲 z rozmnażania węży...🤔 czy to możliwe❓😉🤠

Informacje

Odtworzeń: 4398
Czas trwania: 11m 52s
Opinie: 330
Ilość reakcji: 33
Opis: W tym filmie chce Wam przedstawić moją opinie i przemyślenia dotyczące zarabiania na rozmnażaniu węży. 😉😎 Zapraszam do oglądania --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Linki do polecanych kanałów: Chelicery: https://www.youtube.com/channel/UCg3 .

Komentarze

- Mam do ciebie kilka pytań w sprawie hodowili, czy mogę się z tobą skontaktować
Widziałem tu więcej odszkodowania po śmierci bliskiego , można poczytać. - BTW Takie kupy jak dziś rano... mogę sprzątać do końca życia :)
- Spamie Ci na FB od 2 tygodni:D Ale polecam pisać, dostaje odpowiedz na najgłupsze pytania, mimo, że pewnie już ma mnie dość:D Pozdro!
- koszulka wymiata,temat filmu super ciekawy
- Witam Pana to jak coś z tej strony "M0NSTER DRIFT" tylko nowe konto mam.. Tak przy okazji zapytam Ile lat temu miał Pan pierwszego węża (i jaki to był)
- Dzień dobry chciałam bym zapytać czy boa cesarskie są dobrymi wężami na początek ponieważ chciałabym sobie kupić
- Naprawdę super film 😁
- Jeszcze raz, jeszcze raz! 😁
Jak to było...
-zapalniczka
-fffiiiuuuu.....
-buuum! 💥

😁🐍🐍🐍 Pozdrawiam!
- Sztos odcinek!💥 Choć liczyłem na to, że kiedyś zwoduje jacht na morzu śródziemnym...🤪 Nie no, ale czekam na kolejny odcinek. Fajnie się ogląda za każdym razem! WESOŁYCH ŚWIĄT🥳
- Przepiękne słowa
- " Sprzątanie kup"..no tak, najlepsze uczucie gdy wchodzisz po wigilii ogarnąć co tam u węży a tam czeka " prezent" 😂
- Restrykcji o zakazie poruszania się nie będzie, bo Morawiecka sam przyznał, że to niezgodne z prawem i godzina policyjna jest "zniesiona"
- tak bym chciał mieć węża ale rodzice się nie zgadzają
- Świetny materiał miło obejrzeć ;-)
- Również zdrowych i spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku 2021 🙂
- WITAM I DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNY WARTOŚCIOWY FILMIK. MAM TAKIE PYTANKO CZY W TWOIM SKLEPIE INTERNETOWYM BĘDĄ JESZCZE DOSTĘPNE RACK SYSTEMY? MYŚLAŁEM TAK SOBIE ABY ZAKUPYWAC SOBIE TAK PO JEDNYM MODULE RAZ W MIESIĄCU BO SĄ DOSYĆ DROGIE. NA POLSKIM RYNKU JEST JUŻ KILKU PRODUCENTÓW PROFESJONALNYCH TERRARIÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH NP HERPTEC, LMCAGES, REPCAGES , JESTEM ZADOWOLONYM UŻYTKOWNIKIEM TYCH OSTATNICH, ALE PROFESJONALNE RACK SYSTEMY TO U NAS WCIĄŻ WIELKA ŻADKOŚĆ. MAŻY MI SIE TAKI PROFESJONALNY RACK DL A SAMIC BOA JAKI MAJĄ W STANACH NP. JEREMY STONE ALE NARAZIE NIE MA NA TO U NAS WIDOKÓW...
- No Berniś.... Super materiał. Drugi dzień świąt w Twym towarzystwie to sama przyjemność. :) Zdrówka
- Mądre słowa od doświadczonej osoby. Dzięki.
- Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :)