Atlas zwierząt blogZAGINIONY ŚWIAT - cały film

Informacje

Odtworzeń: 225170
Czas trwania: 39m 58s
Opinie: 686
Ilość reakcji: 26
Opis: ZAGINIONY ŚWIAT - seria IMAX, cały film W głębi gwatemalskiej dżungli, wśród bezludnych ruin Tikal - miasta Majów - przechadza się jaguar... Czy los tego miasta może być przestrogą dla dzisiejszych wielkich miast, dla dzisiejszych społeczeństw? Przyłączmy się do narratora, Harrisona Forda, zapraszającego nas do udziału w odkrywc .

Komentarze

- 🇵🇱
Witam
Pozdrawiam
Widziałem tu więcej przyczepka rowerowa Qeridoo , ok, ma dobre opinie. - Człowiek należy do natury a nie natura do niego..
- Każde stworzenie w tym i człowiek tworzą pewien żywy łańcuch, którego zerwanie grozi zniknięciem życia na naszej planecie.. Człowiek jest odpowiedzialny za swoje myślenie i postępowanie, każde stworzenie jest tak samo ważne jak człowiek..
- Zaginiony świat, bo człowiek doprowadza do tego.. Ile ptactwa wytępiono, zwierząt lądowych, wodnych, ile roślin i cennych owadów, na końcu przyjdzie kolej na człowieka, rozumną ale bezmyślną istotę, aby kasa, aby władza.. Ci, którzy robią by ocalić ten żywy, piękny i naturalny świat są kroplą w morzu..
- 3qhti
- Nowe Filmy2020 -> https://linkd.pl/rpaf
- Najnowsze filmy ---> https://linkd.pl/umkd
- My ludzka populacjo ,- zastanowiłaś się skąd jesteśmy kim jesteśmy i dokąd zdążamy
- Świat przyrody jest nieodzowną częścią naszego bytu jest on tak fantastycznie i misternie stworzony przez stwórcę ,że wydaje się prawdzwą bajką
- lewackie bajanie, stąd i hucpiarskie reklamy
- Za reklamy kciuk w dół
- Jem mięso bo lubię ale szanuje jem sałatę i teraz dla idiotów tez szanyje
- Biedna pszczoła 😢🐝
- Dźwięk beznadziejny, dudni jak w studni i cichy lektor.
- super film polecam
- A ja dobiero włączyłam sobie i mojej siostrze ten film i już nam sie spodobał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!💜💜💜💜💜💜💜💜💋💋💋💋💋💋💋💋
- Wkurwia mnie że jest tak cicho ustawione oglądam sobie na łóżku zaczynam przysypiać a jak reklama jebnie to aż się szyby trzęsą ... Nie można tego głośniej ustawić tak żeby ewentualnie reklama była wtedy ciszej?
- świetny film, zresztą jak cała seria z imax
- Baju Baju. A ceny wody w górę.
- ekologiczne pierdolenie!