Atlas zwierząt blogZ miłości do r(k)asy - interwencja w hodowli psów

Informacje

Odtworzeń: 40028
Czas trwania: 2m 31s
Opinie: 222
Ilość reakcji: 160
Opis: Filmik przedstawia krótkie nagranie z punktu widzenia jednej z uczestniczek interwencji w hodowli zwierząt. Pyta o motywację ludzi do kupowania zwierząt oraz o kontrolę Związku Kynologicznego nad hodowlami zarejestrowanymi. Więcej o interwencji: www.schronisko.info.pl/interwencja012015 -------------- .

Komentarze

- Nie wrzucaj wszystkich hodowli do jednego wora XDD. Jest multum hodowli gdzie właściciele traktują swoje psy jak dzieci.
Na tej stronie też widziałem zakład optyczny lublin , jak nie to nie wiem. - Nie da się wychować psychicznie i fizycznie zdrowych psiaków jeśli są trzymane w klatkach po królikach. Jakość szczeniaków wynika z normalnego ich wychowywaniu w domu przy ludziach i socjalizowania. Nie warto kupować zwierząt niewiadomego pochodzenia, bo prawdopodobnie będą z nimi trudności wychowawcze, a być może i zdrowotne.
- Koszmar ale to nie hodowla ZkwP a stowarzyszenie niewiadomo kogo i czego
- A tacy kryształowi tak się wybielaja ojojoj
- jak sama nazwa wskazuje to hodowla ferma ;)_ Ja bym nigdy nie kupiła z takiej fermy od lat ZAWSZE kupuje w domowych hodowlach bez klatkowych ...nie gadaj glupot o winie kupujacych,sama cos zrob zamiast puszczac ckliwe filmiki,ty i twoja organizacja nic nie zrobicie, ? Bo co zrobicie NIC
- Straszne co ludzie potrafia zrobic dla pieniedzy...
- To nie my jesteśmy odpowiedzialni, tylko pseudo hodowca, który do tego dopuścił. Co za bzdury?!
- brak słów...
- Nie wszystkie zarejestrowane hodowle tak wyglądają, jeśli odwiedzi się hodowle przed kupnem psa uważam że nie ma nic złego w kupowaniu rasowego psa ze sprawdzonej zarejestrowanej hodowli. Nie każdy chce mieć kundelka.
- Bravo za postawe👌🏾👊🏾
- Nalezy napietnowac ''hodowce'' i zwiazek kynologiczny ze nie kontroluje zarejestrowane hodowle .Napietnowanie kupujacych jest nie na miejscu.Kazdy ma prawo kupowac takiego psa ,kota jakiego chce .Kupujacy nie wie w jakich warunkach zyja psiaki bo im tego ''hodowcy''nie pokazuja.
- Rozumi3m emocje ale gdyby byly sprawdzane hodowle wtedy by hodowcy nie robili takich okropienstw .lazisz w kółko z telefo em zamiast pomoc klatki zwozic i pomoc zwierzętom. Masakra .
- Czuje się urażona... moja ciocia ma hodowlę zkwp, często tam przyjeżdżam i nie ma takich warunków. Kobieto, nie wsadzal wszystkich do jednego wora.
- Przecież to schronisko a nie hodowla
- Боже,какой ужас !!!! Разве можно так издеваться над животными ??? ЛЮДИ !! Когда Вы перестали быть Людьми ????
- Ja znam taką hodowle która nie jest zajerestrowanie w Zkwp tylko w jakimś stowarzyszeń a psy tam są rasowe rozmnażanie raz na półtoraraku dobre warunki idealne. Karmiąne dobrą karmą i dobrze socjalizowane
- Pamiętajcie , że nie każda hodowla taka jest :) Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora
- Warunki są straszne ,to nie podlega dyskusji. Właściciel powinien zostać skazany za znęcanie się nad zwierzętami, ale Ty jesteś niesprawiedliwa mówiąc że ludzi są winni. Osoba kupująca psa ( z dobrej hodowli ) nie robi nic złego. Takie zachowanie jak twoje odstraszacz ludzi od organizacji pro zwierzęcych. I teraz tu jesteś temu winna, że ludzie myślą tak a nie inaczej .
- będę kupować gdzie chce a takiej jak ty paniusi do tego
- Trudno na to patrzeć .Serce pęka z żalu.