Atlas zwierząt blogVlog: Dlaczego nie hoduję już kotów?

Informacje

Odtworzeń: 3728
Czas trwania: 5m 28s
Opinie: 188
Ilość reakcji: 45
Opis: Vlog, w którym odpowiadam na coraz częściej padające pytanie i podaję cztery główne powody dla których nie hoduję już kotów. ☕ Kup mi kawę ➡️ https://ko-fi.com/lovelorien ☕☕ Kup mi kawę ➡️ https://ko-fi.com/lovelorien ☕ #vlogowywtorek #lovelorien #koty .

Komentarze

- Brawo Ty. To dobry film dla tych ktorzy beztrosko chca zalozyc hodowle myslac ze kasa spada z nieba a problemy sobie wymyslamy. Bardzo dojrzala decyzja. Choc szkoda bo milo bylo widziec Cie na wystawach
A może też tu warto wejść gimnastyka dla dzieci lublin , może też być przydatne. - Jeśli czujesz że się nie nadajesz na hodowcę to skup się na macierzyństwie albo na karierze. A koty odsuń na bok.
- A gdzie się podziały kotki?
- Straciłyśmy kolejną kociare😭
- Jesteś wspaniała!
- A kiedyś jeszcze będziesz chorowała koty? 🐈
- Niedługo adoptuje kotka ❤️🙈
- Gratuluję Ci... Ciebie! 👍
- Niepłacz ♥️♥️😥
- Pani Kanał jest świetny! Dużo się z pani kanału dowiedziałam o kotach. Ponieważ niedługo w miom domu ma pojawić się kot, proszę niech pani zrobi odcinek o tym jakie transporterki wybrać dla kota (niestety nie moge podac rasy bo to dachowiec ;)) ❤️❤️
- Ja również zrezygnowałam. Też się nie nadaję na hodowcę. Przeżywałam śmierć kotów strasznie.
- sama będę miała kota i się bardzo ciesze i zjadam sobie taki stres czasem na śniadanie a najczęściej na kolacje bo myśle najwięcej i obawiam się że sobie nie poradze z takim kociakiem. że mu coś zrobie itp. miałam koty ale tylko na przechowanie któregoś dnia miałam kolejnego kotka na przechowanie ale w nocy już go niechciałam bo się go obawiłam i boje się że z kolejnym tym którego już będę miała na stałe mam tak samo po prostu się boje że będzie tak samo gy miaałam pierwszy raz koty na przechowanie to je kochałam i tak niemiałam ale do kota drugiego już nie i boje się że to powruci gdy dostnę tego kota to będzie kot o mojej cioci i to jedyny kociak z miotu tej kocicy ten jedyny i ogólnie to miał by om le taki bardziej na dworze itp bo na wsi w sumie się ciesze bo chciałam mieć oprucz gryzoni większe zwierze ale z drugiej strony siedzi we mnie taki stres i niewiem jak myśleć żeby się niebaać tego. staraam się opanowywać ten stres i czasem mi to wychodzi obwim się że np niebęę miała zabawek lub o czymś zapomne i wychowm np tego kota na dzikusa lub będzie puchaaczem a każdy chce aby jego kot był inteligentny miły słoki pieszczotliwy i spokojny.
- Uwielbiam Twoje filmy, zwłaszcza te pierwsze. Jesteś prawdziwą ekspertką od kotów. Zakończenie filmu intrygujące. Może coś więcej na ten temat:) pozdrawiamy Cię ja i moje dwa koty
- Nie zamykaj kanału
- Nie zamykaj kanału proszę
- Przedkładasz koty, ich samopoczucie i dobrostan, ponad swoją pasję do ich hodowli. I to jest właśnie postawa odpowiedzialnego hodowcy od A do Z <3 Bardzo szanuję Twoją decyzję i nie mogę się doczekać dalszego rozwoju kanału :)
- Od razu bym spytał: koty i dzieci. Czy są jakieś konkretne przeciwwskazania, przed posiadaniem dużej ilości kotów i małego dziecka, pomijając oczywiste uczulenie?
- Skoro teraz masz mniej stresu i okrzepnęłaś jako mama, to możesz zająć się vlogami. Bo świetnie Ci to idzie. Tylko załatw nieco lepszy sprzęt i możesz robić karierę :-)
- Duzo emocjonalnosci ale decyzję podjęłas jak najbardziej racjonalna :)