Atlas zwierząt blogTOP 5 Ciekawostek o jeżach - 10 listopada Dzień Jeża

Informacje

Odtworzeń: 102657
Czas trwania: 3m 44s
Opinie: 2318
Ilość reakcji: 79
Opis: Dzisiaj dzień jeża.. Wiedzieliście o tym? Nie? Zapraszam więc na 5 ciekawostek o jeżach o których mogliście nie słyszeć :D Donacje - jeżeli chcesz wesprzeć mnie i ten kanał, nie będę Ci utrudniał :) Wbij tutaj: https://tipanddonation.com/plagit Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://krulczuk.pl/ Tu możesz kupić nasz .

Komentarze

- Ja wczoraj małego jeżyka znalazłem przed moją furtką do ogródka o godz. 13:00
- Wczoraj znalazłem jeża na moim podwórku
- W moje urodziny, dzień jeża - super ;)
- Dziękujemy za zacytowanie nam Wikipedii i strony lasów Państwowych. Sami nie potrafimy czytać. Ciekawostką jest coś, co nie jest powszechnie znane. Nie postarałeś się plagiacie.
- W moim ogródku zamieszkał jezyk i codziennie wieczorem daje mu surowe czerwone mięsko i karmę dla kotów no i wodę.Niech się chowa jak najlepiej.Chociaz pokonanie dla nich ulicy gdzie jest spory ruch A kierowcy wogole nie zwalniają.🤬🤬🤬🤬
- Dziękuję za ciekawostki, dziś znaleźliśmy jeża i opielijemy się nim
- Znalazłem jeża
- umnie od 2 lat 2-3 jeży podrzerają żarcie kotom
- xd ja jakies 32435445 razy zobaczylem
- mądre
- łał
- CIEKAWOSTKA DRUGA: "Jeże nie jedzą jabłek" - z reguły tak, aczkolwiek GUTEK, którym opiekowałem się przez 3 miesiące (był sparaliżowany) oprócz dżdżownic i ślimaków upodobał sobie jabłka.
- Bardzo ciekawy filmik, dziękuję, pozdrawiam.
- a jak same zamieszkają u ciebie ?
- Ja mam jeża w domu
- Jak ja
- Ja też spotykałem jeże wieczorem i w nocy
- Ja pewnego dnia zauwazyłem jeża, ani trochę się nie bał, postanowilen wbić mu w kolce jabłko z drzwewa, po 10 sekundach ten jeż mi spierdzielił z jabłkiem skurczybyk.
- Super
- A ja mam 2 jeże na działce