Atlas zwierząt blogTETRA - ryby akwariowe cz. 3

Informacje

Odtworzeń: 244191
Czas trwania: 7m 50s
Opinie: 1243
Ilość reakcji: 184
Opis: Jak dobrać obsadę do poszczególnych rodzajów akwariów? Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie ryb? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących ryb znajdziecie w powyższym filmiku! .

Komentarze

- Do ilu rośnie tetra rybka
A zaglądaliście tu? - Web content mining , zawsze nowa wiedza. - Gadanie tam woreczki duperelki. W latach 70 80 jechało się.po.ryby.ze sloikiem sloj pod kurtkę i heja do domu. I ryby żyły rozmnazaly się były zdrowe. Teraz preparat na.to i na to. Zwykle wyciąganie kasy.
- O kurwa ile chemii do wody w tej tetrze wlewacie xd
- Po co nagrywać filmy w których się tak kłamie. Aż tak ludzi się nie nabierze bo wystarczy wejść w neta i się zobaczy że to kłamstwo
- Złota rybka w 80l!!!!!!
A skalary w 240l minimum!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!
- no bardzo ładny film
- Co to za rybki
- Szkoda że nie robią dalszych odcinków bo są fajne. Pozdrawiam...
- Jeżeli welon urósł by w 20l do swego maksymalnego 30cm, zbiornik pękłby od naporu jego ciała. Ta ryba brudzi i kupka na potęgę, bez akwarium 120x40x50(240l) i gigantycznego kubła nie ma sensu jej kupować. Kirysek pstry i spiżowy od 80cm zbiornika. Kiryśnik 120cm zbiornika. Skalary i gurami od 100cm zbiornika.Ten film to sama reklama i męczenie ryb.
- sprzedawca wciska kit z uśmiechem. szkoda słów. Czytajcie sami o rybach - próbujcie. Możecie gurami trzymać nawet w 20 l. Im nie trzeba aeracji, tylko ciepło etc. Skalarie - od 30l zbiornik . Małych rybek(gupi, neon,meczyk, tetra,kardynał, danio itp)- 2 l wody na szt - wystarczy jeśli nie zapominac podlewać wodę-nawet bez powietrza jesli sa rosliny.
- Po co woda? Wlejmy tetrę
- Facet , ty tyle masz wspólnego z akwarystykom , co ja z lotami w kosmos. Poproś w pośredniaku o inną prace , gdyż tu niewiedza twoja się marnuje.
- Czy krewetki mogą być z rybami?
- W akwa 30l welonki dwie ?. Chyba w wyobrazni . Mam cztery akwaria po 750l w jednym mam welonki , 8 sztuk I maja 5 cm , ale nie w 30l dwie . Co do doradztwa w zoologicznym to nie polecam, 80% sprzedawcow jest zatrudnionych na partyzanta, bez zadnej wiedzy. jednym przypadkiem byl taki, ze prosze uzdatniacz z zoo leku , a podaje mi esklarin. Wiele mozna by bylo mnozyc tych przypadkow. Polowa filmiku to brak wiedzy tylko ,peplanina szalonego naukowca. Tak samo mam akwa towarzyskie 750l , I naprawde nie widze skalara ze przeloze w 100l , karlowacialy by. Poprostu zalosne jest to, ze krecony jest filmik z poradami niby w sklepie zoologicznym , przez sprzedawce ktory plecie takie bzdury ze uszy wienda.
- mam 2 welonki malutkie ok 3 cm i trzymał je w kuli 6 i pól l
- czy jakbym zadbała o dużo kryjówek to czy piskorek mugł by być. z krewetkami i mikrokrabami (1cm)?
- Za szybko mówisz i ciężko cię zrozumieć.
- Czy rybki tetra kolor mogą być z 11 brzankami sumatrzańskimi?
- A słyszałeś kiedyś o tym że przed wpuszczeniem ryb do zbiornika powinno się zrobić z co najmniej tygodniowo kwarantannę żeby nie wprowadzić różnych niepożądanych pasożytów do akwarium
- Ale porada, typowe na pozbycie się towaru.