Atlas zwierząt blogTe zwierzęta pobiły wszelkie rekordy

Informacje

Odtworzeń: 890060
Czas trwania: 8m 17s
Opinie: 8839
Ilość reakcji: 207
Opis: Wszyscy wiedzą, że największym ssakiem na Ziemi jest wieloryb, a słoń – największym zwierzęciem lądowym. Ale dzisiaj nie o nich. Dziś opowiemy o przedstawicielach innych gatunków, które osiągnęły po prostu niebywały rozmiar. Przygotujcie się na niezwykłe widoki. #СiekawostkiZeŚwiata SUBSKRYBUJ KANAŁ Сiekawostki ze świa .

Komentarze

- Zastanawia mnie, jak ten kraj doszedł do takiego bogactwa, mając zaledwie 3 myślących obywateli na 1 mln mieszkańców (nie licząc czarnych) ? Ktoś mi podpowie?
Tu sobie zobacz ekstruzja żywności , ok, ma dobre opinie. - A wTalibanie 999 998 na milion
- Poza Talibanem, USA jest krajem o największej liczbie kretynów na 1 ml mieszkańców (tak 999 997 szt)
- Super
- " z kucykiem pony"
o lol
- 14 kg karmy dziennie dla doga niemieckiego 😂😂😂
- Koń BIG JAKE zdechł.
- 06:38 pines? 😲
- 5:52 Polski statek granik Szczecin
- co za bzdury Zeus zjada 14 kg karmy dziennie , z reszta faktow jest tak samo????,
- Rzadko konie osiągają metr 60? Nieprawda, jest baaardzo dużo wyższych koni na świecie od sportowych gorącokrwistych do ciężkich zimnokrwistych.
- Ta minaturka to jest kurwa bardzo realistyczna , chłop powiększył krowę, wstawił randoma robiącego zdjęcia xd. A kto myśli że miniaturka jest prawdziwa to mu powiem: a) krowa jest nie przywiązana, nie ma nigdzie elektrycznego pastucha. B) random jest zbyt blisko koło krowy i może zatakować. Pozdrawiam ludzi którzy wiedzieli że to fake.
- W stanach nie ma krokodyli. Ten kanał to scam
- pojebane jak takie coś mogło chodzić xd 1.1 tony xd schabowy xd jak przecież to od razu powinno złamać 4 nogi a na końcu kręgosłup xd chyba ze nogi z adamantium miało i kregosłup też xd
- co to za klikbejty oszuście żadno z tych zwierząt nie pobiło rekordu w rzucaniu młotem czyli tytuł powinien wyglądać tak Te zwierzęta pobiły rekordy wielkości
- idioto największe zwierze na ziemi to płetwal błękitny
- Kapibary.
- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WIAĆ
- To jest manta nie płaszczka