Atlas zwierząt blogSłitaśne ALPAKI rodziny Kaczorów

Informacje

Odtworzeń: 25375
Czas trwania: 13m 21s
Opinie: 332
Ilość reakcji: 18
Opis: Ile kosztuje alpaka? Jakie warunki trzeba im zapewnić? Rodzina Kaczorów z Suchorzewa (powiat pleszewski, Wielkopolska) kilka lat temu zrezygnowała z produkcji trzody chlewnej, dziś w swoim gospodarstwie mają zupełnie inne zwierzęta - mianowicie alpaki, które są niezwykle towarzyskimi stworzeniami. Bardzo dobrze spisują się w roli Mikoła .

Komentarze

- Fantastyczne, szczęśliwe i zadbane alpaki! <3
Tu polecam zerknąć Trykacz blaty z marmuru warszawa , zawsze też można w necie poszukać. - Fajny zwierz
- Ano słitaśna zwierzyna, Klaudia też :D
- Robicie spoko materiały, ale wypadało by dostosować się do obecnych czasów - Zakup Drona to podstawa. Duże gospodarstwa fajnie by wyglądały z góry.
- alpaki dla rozrywki
- Pandemia wykończy większość branż małych i średnich tylko moloch zarabiają teraz jeszcze więcej. /(
- 1:14 młodzież domowa wie bardzo dobrze co jest w cenie. https://youtu.be/8SEVbeCNyuU
- Naprawdę jesteście super rodziną.Pokazuje Was jako przykład zgranej rodziny gdzie praca, kościół i współpraca jest na pierwszym miejscu. Bardzo się cieszę że mogłem Was poznać tutaj:)
- Bardzo sympatyczna rodzina. Powodzenia życzę i chyba gości co by się dzielić alpakowym szczęściem 😁
- Ciekawe jak smakują?🍽️ 😁
- Serdecznie. HUSARIA XXI WIEKU ZDRAWIA Z WYBRZEZA XXX.Serdecznie pozdrawiam Państwa Kaczorów
- Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział o sobie że jest ,,Panem Sabatu''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)).

Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody? Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam jest pełny tekst.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/7a9333ea84919.jpg.html
https://zapodaj.net/01536709d2e63.jpg.html
https://zapodaj.net/2d2aa89d4e16a.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/d5f8d831fd0ac.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/6f3ba08a4381d.jpg.html
https://zapodaj.net/433fb8a6f8235.png.html
https://zapodaj.net/1fdd40c64a4c8.jpg.html
https://zapodaj.net/3e6185948dc40.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Besti 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/575eaf6aee8de.jpg.html
https://zapodaj.net/01a8ee1044e4c.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/9386dcfb60cc6.jpg.html
https://zapodaj.net/5ceba35c0bae1.png.html
https://zapodaj.net/9f2c2710ce7da.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/58cf933dceae9.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers, widocznie Stare tłumaczenia Biblii nie są tak przekłamane jak nowe.
https://zapodaj.net/2b6e6e94b08ab.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/2e2f50b207599.jpg.html
https://zapodaj.net/3422eb0be7455.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/add396fcfc81c.jpg.html
https://zapodaj.net/9f830d608528d.jpg.html
Poniżej parę słów o Starotestamentowej świątyni i Arce Przymierza(z 10 przykazaniami) znajdującej się w świątyni i o tym jak to ma się do Nowotestamentowej świątyni jaką jesteśmy my i nasze ciała.
https://zapodaj.net/03fe7b487e203.png.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/b55d5030b8849.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/f91d0621c7e6a.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/59d411a287f05.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/d42ed62cbfdf6.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/e1b7c866589b3.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci, tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), czy może tak jak naucza katolicyzm że od razu po śmierci lądujemy np. w niebie albo w czyśćcu, poniżej analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/e0e580b2290a1.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/eb800be2bb5e8.jpg.html
A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
https://zapodaj.net/1b22e6fc88c00.png.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
https://zapodaj.net/9eeaccce30cc7.jpg.html
https://zapodaj.net/02985a8d9117e.jpg.html
Poniżej analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)
https://zapodaj.net/1dbaf4dd7ef25.png.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać szczególnie Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/be91b1253edc3.png.html
https://zapodaj.net/0459d1be5284e.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/c8cbf43512b11.jpg.html
https://zapodaj.net/0ce637c633cdd.jpg.html
https://zapodaj.net/c2728ad42a7c1.png.html
https://zapodaj.net/1ca0104732489.jpg.html
https://zapodaj.net/891645c9f0cfd.png.html
,,,
- Jestem pod ogromnym wrażeniem wypowiedzi wszystkich Państwa! Zero stresu przed kamerą, płynnie, naturalnie i merytorycznie. Alpaki to cudowne zwierzęta. Tytuł filmu bardzo mnie rozbawił. Serdecznie pozdrawiam Państwa Kaczorów, Redakcję i Widzów kanału!