Atlas zwierząt blogSanatorium dla jeży - Pożyteczni.pl

Informacje

Odtworzeń: 12161
Czas trwania: 7m 20s
Opinie: 234
Ilość reakcji: 10
Opis: Zobacz więcej: https://vod.tvp.pl/website/pozytecznipl,5406815 Giną pod kołami aut, przy wypalaniu traw. Ale jeże to twardziele. Tym, które zostały poszkodowani pomagają twórcy sanatorium dla jeży w Jeżykowie. *** Publicystyka i informacje w TVP VOD (całe odcinki i wydania audycji) https://vod.tvp.pl/category/informacje-i-publicystyka,3 .

Komentarze

- Jesteście wspaniali.
- Pięknie pan powiedział nie żyje zamiast zdechł pan je kocha oby więcej takich ludzi jak wy👍
- Dobra robota i dobrzy ludzie. Jeże są piękne i słodziutkie. Dobrze,że są tacy opiekunowie dla jeżyków. Dziękujemy, wszyscy lubiący jeże,za troskę.
- Mam na ogrodzie piątkę maluchów. To mój pierwszy raz bo do tej pory przychodziły tylko dorosłe osobniki. Ale te maluchy są przecudowne 🙂 Raz dziennie dokarmiamy je mięskiem naszych kotek a tak to radzą sobie same buszując po ogrodzie. Mają ok miesiąca i wychodzą na karmienie codziennie o tej samej porze więc pojęcia nie mam czy ich matka żyje. Zastanawiamy się też nad tym do kiedy te zwierzaki dokarmiać żeby nie zrobić z nich leniwców. Ciągle tak niewiele o jeżynkach wiemy..
- Dobra robota .wielki szacunek dla was .Jestem pełen podziwu. Dzieki za opiekę. Pozdrawiam. Krzysztof
- Ja dam taką ciekawostke jeże występują na zachóch Polski a ja widziałem rodzine jeży w lasach niedaleko kielc na wschód :)
- Ja mam jeszcze dwa w domu, bo były chore i teraz nadrabiają na wadze. Myślę że w połowie stycznia będą mogły pòjść już spać.
- Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny 💕