Atlas zwierząt blog"Od ikry do dwudziestki". Tarło karpia, odłowy i hodowla. Genesis Carp

Informacje

Odtworzeń: 708924
Czas trwania: 33m 9s
Opinie: 2494
Ilość reakcji: 117
Opis: http://genesisbox.pl/ - sklep karpiowy dla prawdziwych pasjonatów. Przedstawiamy Wam film ukazujący , jak w Polsce w warunkach sztucznych hoduje się karpie. Zapraszamy do seansu. .

Komentarze

- Mogliście znaleźć lepszy kompleks do rozmnażania karpia
A może też tu warto wejść zrobotyzowane stanowisko spawalnicze - roboty spawające i wiele więcej , mi też odpowiada. - lubie ryby ale najbardziej karpie
- film ciekawy, ale to jest farma hodowlana ... czyli produkcja mięsa . Liczy się efekt (kasa) a nie nasza egzaltacja. Zdecydowana większość skończy "na talerzu" i po to farma ta funkcjonuje. Swoja drogą ciekaw jestem czy produkcja brojlerów w kurniku, lub prosiaków w chlewie budzi w was podobne emocje. Pod paroma apelami autora filmu podpisałbym się obiema rękoma, jednak oceniając całość : komentarz oderwany od rzeczywistości, nieco infantylny.
- ZLAP I WYPUSC....mysle ze rybacy tez tak robia,,,sznuja ta zasade,,,,czy jest tez ukryty sens,,,wiadomo ze nikt nie wezmie takiej ryby do domu...wiec w czym problem
- jak są juz duze te ryby? XD
- o kurde
- Super 🌎👍👍👍🌎👏👏🌎👌👌👌🌎🌍🔔🔔🔔🌎🌎🌎🌎🌎🌎
- W kazdym powiecie w Polsce powinien znajdowac sie taki zaklad produkujacy narybek najbardziej popularnych ryb.Narybek powinien byc tani jak barszcz wtedy bylaby szansa ze ryb byloby multum az za duzo
- W jakim wieku karpie przystępują do tarła?
Kiedyś literatura podawała że samice w 6 roku życia a samce między 3 a 4. Z moich wędkarskich obserwacji wynika że znacznie prędzej. samice przy wadze 3kg już mają ikrę - czy już są po tarle czy zrzucie to nie wiem. Samce 2kg mają już mlecz.
Czy ktoś podzieli sie wiedzą lub da odnośnik do literatury.
- Nieprawda przyczyna utraty narybku jest w zmeliorowanych rzekach przez głupich i zachłannych ludzi
- Super
- Panowie To nie jest narybek tylko wylęg żerujący !!! Potem są przenoszone do stawów narybkowych .. Narybek to następna faza , potem kroczek a potem tzw.. Mała precyzja .. Po wykluciu z jaj jest wylęg nie narybek :) film na marginesie bardzo ciekawy :)
- A karpie chodzą do szkoły?
- 10 min wpierdzielilbym ale nie zabije karpia ani niczego innego nie mam natury :D
- Ale bym ze śwagrem prundem łowił takie karpie.
Potem no łosiedlu bym sprzedał i piniądze by były.
Dobrze że su takie wędkarze to mam z czego żyć.


A na poważnie, fajny materiał. Pozdrowienia dla braci wędkarskiej i chui w krzyż dla kłusoli oraz śmiecących na łowisku (przed świętami pół łódki plastiku nazbierałem z tylko jednego miejsca, dokładnie z miejsca wodowania łodzi, więc 100% śmieci wędkarzy)
- Te "wstawki" audio [2:10] - totalny Genesis, absolutnie nie z tej bajki. Kto Wam te wideo montowal - te rybki ?....
- Kieliszek przy tej robocie raczej nie jest przypadkiem ;)
- tam jest tyle karpia ze można to rękami łapać
- Gdzie to jest???
- Mega