Atlas zwierząt blogPsy - stołówka

Informacje

Odtworzeń: 552177
Czas trwania: 3m 7s
Opinie: 2898
Ilość reakcji: 256
Opis: (Polska, 1992) Dramat sensacyjny reż. Władysław Pasikowski Obsada : Bogusław Linda - Franz, Marek Kondrat - Olo Cezary Pazura - Nowy Janusz Gajos - Gross Agnieszka Jaskółka - Angela Jeden z najlepszych polskich filmów kryminalnych. Władysław Pasikowski trafnie ukazał realia rodzącej się polskiej „sterowanej demokracji" .

Komentarze

- Pasikowski co tą sceną, ba tekstami aktorów zrobił, to majstersztyk. :) Aż ciężko komentować, bo każdy, który tu wszedł, 'zamordował' grą aktorską. Chociaż dla mnie Edward Lubaszenko 'zabił' po wieczność i reszta jest milczeniem. Wracam po wielokrość. :)
Tu też wejdźcie sobie lekarz rodzinny pediatra , moim zdaniem OK. - Przecież ta scena jest profanacją. Protestujący człowiek został zabity, a oni sobie w filmie jaja z tego robią. To ma być zabawne? Chyba że się jest zwyrolem. Komuchom włos z głowy nie spadł, a nawet odwrotnie. Naprawdę nie stracili władzy. Sądy do dziś nierozliczone. Znajomości, kontakty mają większą moc niż jakaś niby nowa władza stworzona częściowo z przebierańcami z poprzedniego systemu. Tam przy okrągłym stole praktycznie nie było nikogo kto by nie był przebierańcem.
- Popis genialnej gry wybitnych aktorów
- Kotlet z psa gdzieś już to było
- 1991 najlepszy rocznik
- WASZE ZDROWIE PANOWIE NA POHYBEL CZARNYM CZERWONYM WROGOM OJCZYZNY JANEK WISNIOEWSKI NIECH NIE ZYJE NA ZDRPOOWIE ZA MAFIE CIACH FILM LEGENDA WASZE ZDROWIE KAMERADEN TOWARISZE POR MAUSER
- Kto pamięta "no, kończcie flaszkę i do domu" z serwerów CS 1.6?
- Kura, brakuje mi tych czasow.
- Okazuje się, że nie musieli zatrudniać jezuitów. Stworzyli sobie CBA i podporządkowali prokuratury.
- Tak tworzyła się III RP i jej służby. Nie ma co dziwić się iż jest jak jest
- Że Pasikowski chciał tą scenę wyciąć to ja nie wierze
- Psy to kultowy film z bardzo dobrą obsadą aktorską .A teksty z tego filmu fabularnego weszły do normalnego życia i niektórzy cytowali słowa z tego filmu.
- "Witamy w mafii". Szyld w siedzibie PiSu?
- Policję polityczną... prorok?
- Film majstersztyk sztuki filmowej opowieść o... O tym co było i na co szkoda słów ale obejrzeć zajebiscie warto 100 razy a później 101 raz
- jedna z lepszych, jeżeli nie najlepsza scena w polskiej kinematografii
- ten film to jest po prostu historia polskiej transformacji, a symbolizm tej sceny... brak słów.
- Jeden z wielu durnych filmików tego reżysera 🤮🤮🤮🤮
- Czasy niby się zmieniają, a ikoniczne sceny z polskich kultowych filmów aktualne, jakby nakręcone dzisiaj...
- 0:33