Atlas zwierząt blogPSY - A złoty zegarek też masz?

Informacje

Odtworzeń: 1139997
Czas trwania: 2m 53s
Opinie: 4810
Ilość reakcji: 570
Opis: PSY - A złoty zegarek też masz? .

Komentarze

- 1.15 najlepsze, i ten obrót Gajosa...mistrzostwo
Warto też zobaczyć na stronie: projektowanie wnetrz Anna Kałuża Lublin ja bym się z tym zgodził. - Czasy się zmienią a klimat wciąż taki sam
- Jebańcy. Mistrze jeden i drugi.
- Jan 3:3 Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego.
Jan 3:4 Nikodem zapytał go: Jakże może się człowiek narodzić, będąc stary? Czy może powtórnie wejść do łona swojej matki i narodzić się?
Jan 3:5 Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego.
Jan 3:6 Co się narodziło z ciała, jest ciałem, a co się narodziło z Ducha, jest duchem.
Jan 3:7 Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić.
Jan 3:8 Wiatr wieje, gdzie chce, i słyszysz jego głos, ale nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd zmierza. Tak jest z każdym, kto się narodził z Ducha.

Czy jesteś osobą, która narodziła się na nowo? Nowonarodzenie to supernaturalna ingerencja Boga w momencie gdy zdecydujemy się oddać swoje życie Jezusowi, następuje wtedy zamieszkanie Ducha Świętego w wierzącej osobie, który zmienia nasze serca i przekierowuje nasze myśli i pragnienia ku Bogu.
Mamy tylko jedno życie i to życie niedługo się skończy, każdy musi umrzeć. I dlatego warto już teraz upewnić jaki jest tak naprawdę cel tego życia.

A jeśli masz wątpliwości czy Bóg istnieje lub co jest prawdą poproś Boga by ci to objawił. Jeśli On istnieje to z pewnością pokaże ci prawdę, a jeśli nie to nic przez to nie stracisz. Ale jeśli istotnie On istnieje, to wiedz, że są tylko dwie drogi. I decyzja gdzie spędzisz wieczność należy do ciebie. Albo spędzisz ją w wiecznym oddaleniu od Boga albo w niekończącej się radości i spełnieniu w bliskości z Bogiem.

"czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują."
1 Koryntian 2:9
- gra aktorów to mistrzostwo świata ale klimat robią tez perfekcyjne zdjęcia i montaż
- Gross miał nadzieje zatrudnić Franca, ale niestety.
- Gajos jednak inna liga dla mnie najlepszy polski aktor
- Bo kiedyś byli aktorzy a teraz są celebryty.
- Super film 👍 Super klimat tamtych lat 90's 👌👍👍 to były Stare dobre czasy
- Mało kto wie dlaczego Olo zapytał o złoty zegarek-takie nawiązanie do afery Żelazo😄
- To fakt w latach 90 pracowało się czasami do takiej psie pieniądze żeby tylko na chleby było... szef na budowie mi mówił nie podoba się...na twoje miejsce jest 40...
- genialna kultowa scena !
- Doskonale pamiętam tę kreację pana Gajosa, bo z płytkiej postaci zrobił wielowymiarowe, autodestrukcyjne, lodowate zło. Pamiętam też Czarusia Pazurę, bo bardzo głośno krzyczał. Linda już wtedy był śmiertelnie znudzony aktorstwem, co jest aż nazbyt widoczne w tym i wszystkich kolejnych filmach z jego udziałem. Cała reszta przedsięwzięcia jest zeżarta przez czas. Film wstrzelił się w swoje czasy, ale dzisiaj wygląda jak "w starym kinie".
- Na pohybel wszystkim.
- Podobno Gajos czytał swój tekst z kartki, którą miał na kolanach.
- 2ch arcy mistrzów :)
- nawiązanie między innymi, do afery żelazo
- w tym filmie wydaje mi sie jest wszystko zgrane perfekcyjnie. gra aktorska, dialogi. Prawie jak u Tarantino (tylko lepiej)
- JEBANE UBOLE DZIS POLSKA JEST TAKIM ZJEBANYM KRAJEM
- Tego co Pan chiaaał nie ma, wódka może być? - - - to było świetnie zagrane jakie prawdziwe