Atlas zwierząt blogPsy 3 - Rozprawa z Jakuszynem

Informacje

Odtworzeń: 80439
Czas trwania: 2m 17s
Opinie: 461
Ilość reakcji: 59
Opis: Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie poł� .

Komentarze

- Tragedia.
Więcej na stronie znajdziecie Kamieniarstwo artystyczne , jak nie to nie wiem. - Nowobogacka okolica, gdzie to kręcili?
- ale ten dźwięk strzelania z broni to mógłby być lepszy
- Jakuszyyn
- Rozprawka nt. "Dlaczego ten film to rak" - streszczenie: 1. z twardziela Maurera robi bezdomnego z działek (byle gość na ulicy daje mu pieniądze, gangster nim pomiata mimo że miał niezłą przeszłość - czemu?), 2. z Nowego jakiegoś na wpół upośledzonego (też z działek), 3. otwierający wątek z Jakuszynem nie ma związku z filmem i jest wciśnięty na siłę na końcu, 4. większość to jakieś snucie się, ględzenie i dłużyzny, 5. masa luźnych wątów które nigdzie nie prowadzą, 6. wciśnięty wątek kolegi syna który gdzieś służył to jakiś absurd - skąd to się wzięło?, 7. syn Nowego wygląda jak bokser i nie ma prawa być jego fizycznym synem, 8. idiotyczny wątek zabójstwa na komisariacie - scenarzyści nie wiedzieli jaką historię chcą opowiedzieć, 9. w pewnym momencie ni z tego ni z owego zamieniają się w zwykłych terrorystów i morderców strzelając do policjantów - czemu? po co?..... Ten film to kompletny wrak. Nie powinien był powstać
- Świetny film
- im dalej na wschod tym wiekszy smrod. nie zapraszajcie na kawe do moskwy
- Ależ to beznadziejne, dobre studium przypadku jak zniszczyć klasyka
- Czemu franz krwawił??
- Nie spieprzyli tej 3 części na szczęście, 100 razy lepszy filmy niż te "gangsterskie" Vegi
- Jak dla mnie 3 częśc jest zrobiona na siłe
- Franz Maurer = polski John Wick :)
- Ten film to epitafium kina nie tylko polskiego. Główny nurt opanowała miernota. Tak jak ktoś zauważył, Psy 3 trzyma poziom wobec czasu w jakim jest. Poprzednie są klasykiem. Tutaj umiera każdy z tamtych czasów. Oprócz Wolfa bo to węgorz 😉 Jak dla mnie smutny i niezły film.
- Antyserbskie fobie Pasikowskiego już się przeterminowały. Podobnie, jak w kinie amerykańskim. Fobia antyrosyjska wciąż na czasie. Zwłaszcza w Polsce.
- Dorociński jako wychowanek współczesnych mediów, Franz jako mumia z poprzedniej epoki zabija polaczka - cwaniaczka, a chłopaki z GRU robią jako lobbyści i grupy wpływu... Ta scena to przecież nic innego jak alegoria III RP :D
- "...się wypisałem..." :D
- Czy mi się wydaje czy za pierwszym ujęciem ukazującym śmieciarkę jest widoczny kierowca ?
- https://www.youtube.com/watch?v=yeD2j_hgMTE&t=6s
- Tomek świetnie zagrał tego skurwysyna - przez cały film chciałem żeby go zajebali
- Ale to jest... chujowe xD