Atlas zwierząt blogPsy 3 - Napijmy się, za żywych i martwych

Informacje

Odtworzeń: 23517
Czas trwania: 3m 18s
Opinie: 266
Ilość reakcji: 36
Opis: Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie poł� .

Komentarze

- Sztos i tyle
Albo i też takie - glopack.pl folie prestretch i to by było na tyle. - 3:08 tu brakło słynnego " za to się z tobą napiję,"
- A to już wiemy kto maczał palce w respiratorach i naganiał ludzi do zaprykowania .
- Psy 3 to dobra robota. Scena genialna. I cytaty z tego filmu też są dobre.
- skurwił się i skurwiony umarł
- Pazura to bebil
- No przecież Wawro został producentem filmowym i mieszka z Alutką.
- Psy 3...ta scena to podsumowanie tej odsłony....i o to chodzilo w tej czesci.
Majstersztyk
- Teraz tylko Linda,ehhh te szczepionki
- Scena kozak
- Szczera prawda zasady mineły szacunek też .
- Genialna scena..
- 0:17 mieszkanie mojego kolegi w Sródmieściu Wa-wy przy Mokotowskiej. We wnętrzach kręcili również Ki oraz Kamienie na Szaniec...
- Zygmunt Kałużyński stwierdził , że każdy nawet najsłabszy film, ma jedną scenę, która warta jest obejrzenia. To ta scena. Perełka.
- Oglądałem Psy 3 dwukrotnie. Uważam, że film zrobiony przyzwoicie. Jednak wychwyciłem kilka błędów, które nie pokrywają się z fabułą dwóch pierwszych filmów. A mianowicie:
Gdy Franc pyta Nowego czy zna kogoś w fabryce, ten wymienia, że "Dziadek" zanim go zwolnili. Wydaje mi się, że mógł mieć na myśli Majora Bienia, do którego mowil "Wujas", a który w drugiej części Psów okazał się być przekupny. Morawiec mógł mieć na myśli, że Bienia zwolnili wcześniej niż jego samego. A postać Dziadka, jak wiemy, ginie w pierwszym filmie wraz z dwoma innymi policjantami, czyli Młodym i Studentem, a o nich Nowy nie wspomina. Tak bym to widział.
A drugi błąd to źle podana data roczna w rozmowie między Morawcem a dyżurnym Kołodziejem. Nowy podaje rocznik 1991 jako rok ukończenia szkoły policyjnej w Szczytnie, podczas gdy akcja pierwszych Psów dzieje się w 1989 roku, tuż po upadku komunizmu i uruchomieniu procesu weryfikacji funkcjonariuszy Milicji oraz SB do reaktywowanej Policji. A Morawiec przychodzi do policji o tym samym czasie co Franc i jego kompani zostają zweryfikowani, więc powinien on wymienić rok 1989 a nie 1991.