Atlas zwierząt blogPseudohodowla śmierci, w której znaleźliśmy ponad 120 martwych psów!! ( uwaga DRASTYCZNY FILM!! )

Informacje

Odtworzeń: 7019
Czas trwania: 2m 31s
Opinie: 163
Ilość reakcji: 43
Opis: ( pełny, nieocenzurowany materiał znajdziecie na https://www.facebook.com/otoz.animals/posts/10158617185511996 ) Szczęśliwie udało nam się uratować 139 psiaków, dla których pilnie potrzebujemy pomocy! www.ratujemyzwierzaki.pl/pseudohodowlasmierci Hodowla psów w Starej Hucie gmina Kartuzy - nieprowadzona dla pasji i z miłości do danej .

Komentarze

- Jejciu nie wieże ze ludzie mogą tak robić……
Na tej stronie też widziałem panele słoneczne Lublin , jak dla mnie ok. - Ja tylko czekam kiedy ten Żydowski Rzad, szlak trafi na 100%?
- W tym kraju jest notoryczne katowanie dzieci i psów
- Do większości ludzi w dalszym ciągu nie dociera.. chcą mieć rasowego pieska i koniec 😡 Oby te uratowane psiaki wyzdrowialy i znalazły domy.
- Kocham was za to
- Miejsce
- Matko niech ci bandyci za to odpowiedzą karać 🖐️ karać bandziorów
- Właściciel do WAPNA
- ile potrzeba na uratowanie tych zaniedbanych psów ?
- Płakałam jak oglądałam... Jesteście aniołami ❤... A ten "hodowca" to morderca bez uczuć
- Gdzie są Sądy? Gdzie jest Prokuratura która powinna się zająć tymi oprawcami!!! Gdzie jest PRAWO? Kto za krzywdę i cierpienie niewinnych zwierząt SZOK SZOK MASAKRA!!!!
- Ja Sam kupiel pieska od tej jedzy I po 5 dniach mi zdechl widzac ta babe przy kupnie psa widac bylo jakie okrucienstwo ma w tych oczach jej zagrywki dziwne ja napewno przybende na rosprawe I podziele sie tym Co mnie spotkalo przed sadem I wierze ze tak szybko nie wyjdzie. Przez 30 lat miala ta dzialalnosc Ile kasy zarobila nieplacac przy tym podatkow mi naprzyklad niewystawila zadnego rachunku a Ile bylo takich Jak ja tysiace gdzies musiala ta kase schowac policja I prokurator musi ta kase znalesc bo napewno gdzies te miliny ukryla a to ja najbardziej zaboli utrata kasy pozdrawiam ludzi kturzy sie przyczynili do zakonczenia tego
- Znam kobietę w Niemczech która rozmnaża beż umiaru labradory, normalnie trzyma je w boksie dla koni ,ale kiedy przychodzą klienci zabiera je do domu, aż serce się kroi ,ale ponoć nic nie można zrobić ponieważ ma zarejestrowaną hodowlę zare
- Oby wszystko dobrze się potoczyło i żeby los wynagrodził całe życie tym kochanym zwierzakom
- Mam pieska z ciapkowa z gdyni
- Nie kupuj- Adoptuj. Dobrze że jesteście
- Az sie splakalam. Okolo miesiaca temu znalazlam ogloszenie , pojechalam z mama i panowala tam bardzo dziwna atmosfera. Bez dokunentow (zalezalo nam na rodowodzie) nie zdrcydowalysmy sie na pieska bo wygladal na smutnego, nie mial biedny nawet imienia. Po wyjechaniu od razu zglaszalam to na stronie. Widze ze inni ludzie tez. Biedne zwierzeta. A ta stata blond babe trzeba zamknac za takie krzywdy!!!!
- Biedne zwierzaki. Dobra robota! Tak dalej!
- Ten świat zwariował już do reszty 😡😡😡tylko kasa kasa kasa 😡😡😡dla niej człowiek jest zdolny do tak okrutnych rzeczy i działań a cierpią niewinne istoty które tylko chcą kochać i być kochane chcą czuć się potrzebne i nie ważne ile kto ma kasy dla nich tylko miłość jest ważna ciepły kąt i człowiek dobry kochany człowiek.......
- Pozdrów z mirachowa