Atlas zwierząt blogPRAWDA o NIEBEZPIECZNYCH ZWIERZĘTACH w Australii: WĘŻE, PAJĄKI, REKINY, MEDUZY, KROKODYLE

Informacje

Odtworzeń: 10714
Czas trwania: 24m 2s
Opinie: 229
Ilość reakcji: 50
Opis: W tym odcinku opowiem Wam o niebezpiecznych zwierzętach Australii. Czy naprawdę tak często zabijają ludzi? Czy są agresywne? Jaka jest prawda i jakie są mity? Zapraszam;) Ciekawostki i fakty zaczerpnięte ze stron internetowych: http://www.australiangeographic.com.au/news/2017/06/very-few-%E2%80%9Cdeadly%E2%80%9D-australian-animals-actually- .

Komentarze

- To super macie romantyczne spacery przy ksiezycu o polnocy !!! Usiasc sobie w trawie z butelka champagne i liczyc razem gwiazdy
Tu sobie zobacz oprawa muzyczna , zawsze też można w necie poszukać. - Super film! Natrafiłem na Pani kanał nie dawno i uwielbiam oglądać Pani filmiki! Bardzo ciekawie i z głębokim przesłaniem!
Moim marzeniem jest mieszkać w Sydney, ale przez to, że jest tam dużo tych zwierząt, jakoś mnie to zniechęca, tym bardziej, że chorobliwie boję się tego typu zwierząt ;)

Pozdrawiam serdecznie z Trójmiasta
Szczęśliwego Nowego Roku :)
- Mam prosbe jedna malom wiem ze film byl 2 lata temu ale prosilbym o polskie nazwy gatunku a takto bardzo fajny film
- 38 lat mieszkam w Sydney i nie widziałam żadnego pająka ,nic z tych niebezpieczeństw nie ma tutaj .Może w głąb Australii są .
- Hej. Jestem zainteresowana wyjazdem do Australii alr posiadam zwierzę domowe. Kota. Mogłabyś opowiedzieć w filmiku o tym czy można przywieźć zwierzę do Australii?
- Sliczna sukienka.
- co do Krokodyli mają jedną słabość :
mają taką jakby przegrodę żeby zatykać gardło kiedy atakują, no żeby się wodą nie zakrztusić ale wątpię że komuś by się to udało NIE z przypadku
ja osobiście bym walił go po pysku jakbym spotkał - jest groźny i ma bardzo grubą skórę z łuskami ale nie będzie ryzykował że mu ,,potencjalny obiad" zrobi jakiś siniak ;)
- W życiu do tego piekła nie pojadę...
- Zgadzam się z Tobą. W AU znajduję się najwięcej tych niebezpiecznych zwierząt, a mało ludzi tam jednak umiera. Świetnie nagrywasz i fajnie by było gdybyś zrobiła filmik o najpiękniejszych miejscach w AU.
- Czy krokodyle biją się z rekinami?
- A co z muchami? Na wszystkich filmach gdzie ktoś jest poza miastem ciągle widać muchy siadające wszędzie ludziom na twarzach rękach itd. ?
- Bardzo bogata mimika i przekaz gestami godny podziwu . Może praca mima?
A opowieść bardzo fajna i ciekawa . Wszystkiego dobrego.
- Ale w Sydney lub w Melbourne tego chyba aż tyle nie ma?
- Dziękuję za wszystkie cenne informacje które dajesz na temat Australii . Niech moc będzie z Tobą :)
- Bardzo ciekawie przedstawione :)
- Martynka rzadzisz tu :)