Atlas zwierząt blogPADDOCK PARADISE - ŚCIEŻKI DLA KONI - CO TO TAKIEGO? - Naturalna Hodowla Koni - CZĘŚĆ 2 ŚRODOWISKO

Informacje

Odtworzeń: 9277
Czas trwania: 5m 45s
Opinie: 304
Ilość reakcji: 24
Opis: Hej! Jeśli chcecie bym tworzył dla Was kolejne filmy wesprzyjcie naszą kampanie na Patronite, wtedy nasza współpraca na pewno zaowocuje świetnymi materiałami! Pozdrawiam :) https://patronite.pl/okoniach-naturalnie Tym razem podejmuje temat Paddock Paradise, czyli systemu ścieżek dla koni, Jest to alternatywny rodzaj zorganizowania przest .

Komentarze

- Zaczynamy nową serię filmów na NOWYM KANALE: https://www.youtube.com/channel/UCov6vCFKFncN7iTaJkixEbg Jeśli podobają się Wam materiały i chcecie by powstawały nowe odcinki z Waszym wsparciem może się to udać ! Zachęcamy do wsparcia nas w kampani na Patronite: https://patronite.pl/okoniach-naturalnie Pozdrawiam ! :)
- Czesc dawno ćię niewidzielismy
- Bardzo ważny temat i doskonałe książki polecone pod filmem! pozdrawiam serdecznie :)
- Super:)
- W hodowli naturalnej jeździ się na koniach czy nie?
- Ja nie proszę, ja błagam o kolejne filmiki
- Jak często wymienia się dla konia obornik?
- Super filmiki, świetne podejście. Za pare lat też planuje trzymać swoje 2/3 konie w Padock Paradise. Mam jednak kilka pytań natury technicznej i mam nadzieję, że będzie Pan mógł pomóc:
1. Czy ogrodzenie elektryczne PP ma Pan cały czas włączone? Konie nie próbują uciekać jak to bywa przy normalnych padokach gdzie konie przemieszczają się z kwatery na kwaterę?
2. Czy zewnętrzne ogrodzenie PP ma Pan jakoś wzmocnione (siatka, drewniane ogrodzenie) lub ogrodzoną działkę czy koniki chodzą sobie po prostu miedzy włączonym/wyłączonym elektrycznym pastuchem?
3. Czy dwa konie przebywając ze sobą non stop gdy jeden idzie np w teren na na pare godzin nie doznają pewnego rodzaju separation anxiety? Wiadomo, że jest to też kwestia charakteru koni itd ale jestem ciekawa Pańskich doświadczeń :)
pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze filmiki z tej serii :)
- Dzień dobry!Pisaliśmy przez FB-Your Lucky Farm(siatki dla koni).Planujemy zrobić taki padok i mamy pytanie,jaka jest powierzchnia padoku przy dwóch koniach u Pana?Pozdrawiamy!