Atlas zwierząt blogOwczarek Środkowoazjatycki - pies zakupiony z hodowli AZJATEX z MAZOWSZA, tel. 501-988-282

Informacje

Odtworzeń: 204352
Czas trwania: 10m 46s
Opinie: 1767
Ilość reakcji: 96
Opis: Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, Robert Byliniak tel (+48 ) 501 - 98 - 82 - 82 Informujemy Państwa iż hodowla jest pod stałym nadzorem wykwalifikowanych specjalistów, między innymi lekarza weterynarii polskiego oraz zagranicznego. .

Komentarze

- Odnośnie szanowania posesji to sika na krzewy czy nie ?🤔
Tu też można doczytać drewniane notesy mi się tam podobało. - Co za byk !
- Ja chyba tam się do was kiedy wybiorę! Gdzie to dokładnie jest ta hodowla ?
- Wspaniałe zwierze, dobrze ułożone, widać że szanuje swoją rodzinę a to najważniejsze.
- Ale Bydle !!!! Pies też ładny
- Cześć. Mam 6 miesięcznego Bandoga 35 kg docelowo około 70 kg. Pies wykazuje bardzo silny instynkt obronny jak i stróżujący. Chcę rozwijać w nim te cechy, ale jednocześnie uczę odwołania. Pytanie brzmi - jeśli chcę mieć psa typowo obronnego to czy socjalizacja z innymi obcymi psami jest wskazana? jeśli tak to do jakiego stopnia. Czytałem że pies obronny nie może być głaskany przez każdego przechodnia. Drago bawi się z jedna suczką którą dobrze zna, ogólnie jest przyjacielskim psem, ale ma silny charakter. Nie chcę z psa zrobić pluszaka ale też nie chcę go zbyt mocno rozkręcić. Jak prowadzicie Panowie swoje psy? Czytałem też że np: Azjaty się nie szkoli aby nie psuć ich naturalnego instynktu do obrony? Temat rzeka i wiele szkół które czasami się zaprzeczają w zasadach.
- Ciekawe czy by sobie dal rade z Dogiem Argentyńskim
- Ile kosztuje
- Bardzo mnie ciekawi ile musi zjeść taki pies? Czym się karmi takie olbrzymy? Czy sucha karma jest ok? Ile kilo karmy zje dziennie?
- Marciny to dobre chłopoki 🤣
- Pies jak byk, ale jaki właściciel taki pies :D Pozdrawiam właścicieli bardzo w porządku ludzie.. a dwa, że jak słyszałem głos pana kamerzysty nie wiedzac jak wygląda wcześniej to myslałem, że to jakiś leszcz a komerzysta nasz, też jest ulany chłop tak samo.. hehe. Pozdrawiam rownież !!
- Wspaniały i majestatyczny pies! 🐶❤️
- A jak się te psy zachowują w stosunku do innych zwierząt domowych, np. psów, kotów ?
- w jakim wieku srednio taki samiec sie skreca ? i jak z odpornoscia na upaly ?
- Jaki pies taki właściciel.. ułożony i wielki
- Jaki koszt
- Jak taki słodki bydlak nie zniszczyl ogrodu, moja futrzak jest mega energiczny, swego czasu ogrod był zdewastowany 😂 niesamowity 🥰🥰🥰
- Jaka jest srednia ich zycia pewnie kolo 10 lat
- Super piesek,pozdrawiamy z Wrocławia państwa i pieska😉😇😜
- Ten pies ma taki instynkt