Atlas zwierząt blogNARODZINY OCEANU | CAŁY FILM DOKUMENTALNY | PO POLSKU

Informacje

Odtworzeń: 185892
Czas trwania: 51m 11s
Opinie: 612
Ilość reakcji: 158
Opis: NARODZINY OCEANU - seria Imax, cały film Reżyseria: Gerald Calderon Zanurz się w wizję "Narodzin oceanu" - filmu pełnego magii i urzekającej muzyki. "Narodziny oceanu" zapraszają nas na niezwykłą przygodę: 4 miliardy lat w oceanie, od powstania życia do niesamowitego momentu, kiedy pierwszy kręgowiec wyszedł na suchy ląd i wkroczył .

Komentarze

- Czytam Wasze komentarze,i dochodzę do wniosku,że jesteście koliczkowanym bydłem,idealnym do c19,ha,ha.
Moim zdaniem take, organizacja pogrzebów usługi pogrzebowe , zawsze też można w necie poszukać. - Ziemia podlega ciągłym zmianom,tak,jak My.A,to,co obecnie Nam wmawiają z klimatem,to jedynie terror klimatyczny-ale...ciemne bydło to kupi-a,to zwykły ,naturalny proces przemian.
- Ciekawe skąd mogą wiedzieć co było miliony lat temu 😁😂 to tylko bajeczka
- Tak było ... byłem tam 😅 w tym pyle kosmicznym
- Jaki jest wielkość kosmos
- 5:02 Nie bylo wody,, az tu nagle poblyskalo, pogrzmialo i lunal deszcz i lalo jak cebra kilka milionow lat... 🤔
- To każdy powinien wiedzieć ile czasu powstawała nasza planeta Nasz dom I nie niszczyć jej
- Taka sytuacja
- Moim zdaniem (taka teoria) pierwsza komórka była bąbelkiem w zupie aminokwasów wewnątrz której była substancja chemiczna która pod wpływem ciepła lub słońca pączkowała i się dzieliła. Podział był czysto chemiczną reakcją. Z czasem ta chemiczna substancja która "rosła" wewnątrz komórki połączyła się z niektórymi aminokwasami i to determinowało szybkość oraz wielkość podziału komórki. I tak coraz bardziej i bardziej się rozwijał organizm jednokomórkowy
- Strajk Trzcianka kobiet 28.10 2020
- Bajka dla dzieci. Każda mutacja genetyczna prowadzi do śmierci. Tak jak rak u człowieka.
- Tobie każą w ewolucję a sami nie wiedzą o tym czego sami uczą. Mówią o wielkim wybuchu a nie wiedzą co doprowadziło do ekspansji wszechświata i czym był ten niby wybuch ale był i tyle. Masz w to wierzyć bo tak mówią naukowcy. Naukowcy jak papież są nieomylni 🤣🤣🤣🤣. A i jeszcze jedno pytanie skoro przed wybuchem nie było przestrzeni to w czym znajdowała się pierwotna osobliwość ? Oraz jak i w czym się rozszerzała osobliwość zaraz po tym jak doszło do wielkiego wybuchu? Przecież aby coś mogło się przemieszczać/rozszerzać to musi być przestrzeń!
- wiara czyni czuba
- to jest bajka jak by tak lalo przez miliony lat to by była sama woda a nie pierdolenie kotka za pomocą mlotka
- No dobra:) Najpierw nie było nic i sE postanowiło wybuchnać. Ale dlaczego. Łapie ktoś dlaczego to to nic se wybuchlo i z tego nic co sE wybuchło "powstały miliardy galaktyk" Z niczego? Wdzięczny będę gdyby ktoś pamiętający co jadł sześć dni temu na obiad objaśnił mnie co to tam miliardy lat temu pierdykło. I co to było? To nic z czego powstało coś? I to tak wielkie ża kresu nie widać.
- deszcze padaly miliony lat? skad tyle pary wodnej w atmosferze?
- 4:50 "nie było błękitnego nieba, bo atmosfera nie zawierała tlenu", 5:05 "Na powierzchni ziemi nie było wody, istniała w atmosferze..." A GDZIE LOGIKA???? skoro woda to h2o to był tlen w atmosferze!!!!
- Jak czytam komentarze ewolucjonistów to co raz bardziej przekonuję się do wiary w Boga!! Zauważyłem że ateiści jak nie mają argumentów to posługują się wyzwiskami ludzi którzy wierzą w Boga! Skoro ewolucja to fakt to dlaczego jedyne dowody to chamskie i poniżające ludzi odpowiedzi? Ewolucja to religia bez Boga oparta na teoriach, fałszywych dowodach i poniżaniu ludzi którzy mają inne poglądy. Mówię to jako ex ewolucjonista
- To jest tylko jedna z hipotez. I stało się. To jest nauka czy wiara ?
- z punktu widzenia fizyki nie było tzw WYBUCHU posłuchajcie na ten temat naukowców!!!np UW....prof Krzysztof Meissner ....