Atlas zwierząt blogNAJŁATWIEJ Rozmnażające się Gatunki w Akwarium

Informacje

Odtworzeń: 235759
Czas trwania: 12m 42s
Opinie: 3343
Ilość reakcji: 348
Opis: Pewne gatunki rozmnażają się w naszych akwariach szczególnie łatwo i to właśnie im poświęcony jest dzisiejszy filmik. Wsparcie rozwoju kanału: https://patronite.pl/magia Facebook: https://www.facebook.com/Magia.Akwarystyki .

Komentarze

- Kiedy miss clickiem rozmnażasz gupiki
Warto też zobaczyć na stronie: poznajmy-sie.pl Koszulki dla singli , mi też odpowiada. - przyspieszanie filmu z pływania ryb działa na mnie stresująco, mam wrażenie, że wpadły w panikę i zaraz się porozbiają, zanim się zorientuję, że to tylko przyspieszony film. nie róbcie tak. fajnie wygląda przyspieszony wzrost grzybów, a nie pływanie ryb.
- Ten film powinien się nazywać gatunki które najczęściej źle traktowane w akwarystyce 😀 gupiki nie są żyworodne- są jajożyworodne 😀
- Jak miałem to samica RIP i samiec RIP
- w szczecinie w jeziorze głębokim widziałem przy brzego pielęgnicę pawiooką
- Pff. Gupiki u mnie rodziły może tylko 3 razy. Do wieku dorosłego dożyło 6, z czego większość z krzywym kręgosłupem (podejżewam kazirodztwo).
Molinezji natomiast mam już 50 sztuk (3 pokolenie) i trzymają się świetnie. Najbardziej żarłoczne ryby (poza Welonami) jakie widziałem. Ledwo podejdę do zbiornika, a już walą w szybę.
Małe są jak szarańcza! Nie mają 2 cm., a Zbrojnik nie jest wstanie zjeść tabletki, bo go obsiadają. Wciskają się pod niego, skubią go, aż w końcu biedak ucieka.

EDIT: Będę wydawał małe jak podrosną, bo za dużo ryb by było. (Łódzkie) Wystawię niedługo na OLX.
- Ja zawsze w akwarium krzyrzowałem odmiany gupików żeby zrobić własną odmianie zaczynając od gupika tygrysiego i endlera a puźniej jeszcze kilka odmian i potem rozmnażały się niekrzyrzując i była osobna odmiana
- Ja mam gupiki akurat i serio mnożą się jak króliki.
- Kurde miałem 3 gupiki i teraz mam ich chy a 50
- kiedyś w jakiejś palmiarni w ogrzewanej szklarni widziałem mnóstwo gupików w stawiku gdy się wkładało rękę to czyściły rękę z martwego naskórka tak samo jak kosiarki
- Kraków Huta-sendzimira ale samce straciły kolor
- Kkkoopooooopoooopppp
- Zaszczapiłam sobie to MINI HOBBY od wujka . Niestety moi rodzice nie zgadzają sie na rybkie
- A co zrobić jeśli nowych ryb będzie za dużo? Da się jakoś zatrzymać namnarzanie?
- Dzień dobry Czy mógłbym się z panem skontaktować na Gmail? Coś z Facebook i Messenger coś nie działa...
- Odpowiem na pytanie nadmiarowe ryby można np. oddać to jakiegoś zoologicznego
- Ja od roku mam meczyki i dopiero tydzień temu mi się okociła, a i tak ocaliłam tylko 6
- Bardzo lubię słuchać jaki sposób opowiadasz o akwarystyce. Masz taki spokój i ciepło w głosie które relaksuje i uspokaja. Po głosie wydajesz się być miłym i kulturalnym człowiekiem a na to wszystko masz piękną pasję i wiedzę.
- Jak zwykle super, jedynie dziwię się że nie uwzględniłeś labiryntowych, łatwość ich rozmnożenia jest według mnie większa niż we wspomnianych danio o skalarach nie mówiąc :-)
- Jak ryba urodzi to zdycha