Atlas zwierząt blogNajdziwniejsze zwierzęta świata, które rodzą się raz na tysiąc lat

Informacje

Odtworzeń: 343874
Czas trwania: 9m 40s
Opinie: 4168
Ilość reakcji: 271
Opis: Zakazany Długopis®: https://zakazanydlugopis.pl/produkty/zakazany-dlugopis/ Na świecie istnieje wiele gatunków zwierząt, które są naprawdę niezwykłe. Czasami jednak matka natura płata figla i zamienia zwykłe koty czy psy w coś dziwnego. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka zwierzaków, które są jedne na milion. Zapraszam do o .

Komentarze

- 4:21 Co sądzicie o tych kotach świecących w ciemności?
Widziałem tu więcej husfarm agriculture , mi zawsze odpowiadało. - Widzę że do niektórych nie dociera normalna terminologia zwierzęta wedlug powyższych sie rodzą i umierają, wiec pewnie gdy ich partner (towarzyszka ) jest w ciąży to pewnie nie pytaja o termin porodu tylko wyczekują aż się okoci, oszczemi, ocieli , oźrebi, bo przeciez jest równa zwierzetom i nie ma potrzeby żeby traktowac ją spocjalą nazwą tylko dla ludzi i przecież kiedyś zdechnie bo skoro zwierzęta umierają to po co stosować szczegolne nazewnictwo dla najwyzej stojacych rozumnych zwierząt "ludzi"
- Ludzki szczur to ściema...
- Te kozy ? Przerażające brrrrrrr
- Ten ludzioszczur to na 100% fotomontaż
A jak bym takie coś spotkała to bym pełne gacie miała
- Ja tego szczura bym nazwała ptysio
- Okropne
- Szczuroczłowiek
- 4:00 otóż nazwałbym go Major S XDD
- Może to nie koza, a człowiek z tułowiem kozy. Efekt żywota poprzedniego wcielenia...
- 7:00 chyba oczywiste jest jak doszło do zapłodnienia tej kozy. Zdarza się to może raz na 10 milionów "zbliżeń", ale widocznie jest to możliwe pod jakimiś warunkami genetycznymi.
- Ale wy pierodlicie głupoty ! oczywiście że to wada genetyczna a nie prawdopodobnie, koty z czerwonym przyszkiem i łapkami nie były fluoresencyjne tylko ktoś laserkiem świecił nisko powierzchni.... Już nigdy nie obejrzę żadnego waszego filmu, dożywotnio.
- Jeśli chodzi o te koty, a strach bierze, co jest dzisiaj wstrzykiwane kowidianom
- Takie zwierzęta wcale nie rodzą się raz na tysiąc lat, rodzą się znacznie częściej. I wcale nie są "najdziwniejsze", tylko uszkodzone genetycznie, fizycznie czyli chore.
- Ja mam kocice jest zwykłym kotem ale bardzo kochanym ! 😍🥰😘
- A ta kaczka nie jest 1 na milion bo mam kaczkę z 3 nogami
- Co jest nie tak z tymi kozami?
- Ja bym nazwała tego (niby szczura) brzyjąk😎
- Przecież to kretoszczur z gothica
- Witaj za pisownię Przepraszam ja mówię aplikacja pisze za mnie bardzo ciekawy film jak wszystkie ja mieszkam w domu gdzie są trzy małe kociaki i owczarek niemiecki który właśnie po trzech miesiącach wreszcie się z nimi oswoił co Zresztą nawet pokazuje na moim kanale pod tą nazwą pozdrawiam ciebie serdecznie i wszystkich czytających wielbiciel zwierząt