Atlas zwierząt blogNajdziwniejsze wymarłe zwierzęta – dr Daniel Tyborowski

Informacje

Odtworzeń: 6723
Czas trwania: m s
Opinie: 344
Ilość reakcji: 21
Opis: W trakcie wykładu przedstawione zostaną najdziwniejsze zwierzęta, które zamieszkiwały naszą planetę miliony lat temu. Będą to organizmy, które wydawać się nam mogą dziwaczne lub nawet groteskowe. Najwięcej czasu poświęcimy krewniakom rekinów, którzy posiadali olbrzymie spirale zębowe przypominające koła od traktora, omówimy w� .

Komentarze

- Super wykład
A tu może zerkałeś icomseo sp. z o.o. ich profil Linkedin zobacz - jak dla mnie ok. - Potrzebuje Pan moderatora, do wyciągania pytań z forum i może mikrofon dla publiczności ułatwił by Panu prowadzenie wspólnej rozmowy.
- 25.40. Wiem jaką funkcję pełni rekonstrukcja trzecia od góry. Pokazuje, że te rekonstrukcje są bardzo niepewne, bo można wstawić tu nawet taką jak ona. :P
- Pan Daniel jest melodia dla uszu. Fantastyczny materiał , wiem co mówię bo do tej pory średnio zagadnienie mnie interesowało a jednym tchem wciągnąłem . Dzięki bardzo

PS słówko dnia aberantny ;)
- Dziękuję I pozdrawiam
- Przepraszam ale my nie żyjemy dziś w Holocenie tylko Plastikocenie ;)
- Like 👍
- 36:35 "naukowcy" uznali że dziobaki składały jaja ze względu na stres 😁. To jest właśnie przykład na to że "nauka" to religia. Dzisiaj na pewno mamy wiele podobnych sytuacji gdzie "autorytety" mówią że trzeba nosić maseczki bo jest "epidemia" pomimo że inni twierdzą że badania mówią że maseczki nie pomagają.
- Bardzo fajnie się słucha pana Doktora . Widziałem chyba wszystkie jego prelekcje na YouTube .
Kilka razy wspomniał Pan o ,, dmuchaniu w kij ,, ...dokładnie to ,, nie w kij dmuchał ,, ..No właśnie . Tak na lądzie to byle wiewiórka w kij sobie dmuchnąć może a jak wsadzi łebek do dziupli to se nawet w całe drzewo dmuchnie !!
A jak to jest i było w wodzie ?? W co sobie mogły dmuchnąć np. trylobity lub amonity ??? W muszelkę ??
Może doczekam się kiedyś wykład o ,, dmuchaniu ,, na przestrzeni eonów ....
- Szkoda, że pan nic nie powiedział o Andrewsarchus mongoliensis czyli mega parzystokopytnym drapieżniku. Wilk w dziczej skórze wysoki na 2 metry w kłębie.
- Jak tak popatrzyłem na Allegro, Ebay i podobne serwisy to tylko brać oskard i kuć.
Ładne okazy czegokolwiek 50-100 zł !!! Jedziesz na urlop i wracasz z miesięczną pensją.
Skamieniałości jest ile jest więcej nie będzie więc ich cena na rynku będzie rosnąć w miarę eksploatacji co łatwiej dostępnych złóż.
- aberantne/heteromorficzne czy nie może to być trzeci odpowiedzialny za wymiernie: promieniowanie kosmiczne
- Jak to miło, jak czasem środa przydarzy się w sobotę :)
- 38:25 Pan daniel jest okrutnie zajebisty ale nie odbierarjmy mu słodkości. Kto oglądał to wie o co kaman. Jak dziobak.🤗🤗🤗😘😘🤗🤗
- Jedno pytanie co znaczy "wyśmirgnoł" i "rozdziawił" szukałem i nie znalazłem. Dziwne,pokićkane jakieś nie tenteges..😂🤣
- Świetny wykład:) pozdrawiam:)
- DjCarlos (tylko tędy mogę) no i ten płacz squonka !
- 👍