Atlas zwierząt blogNAJCIEKAWSZE chronione ZWIERZĘTA żyjące w POLSCE!

Informacje

Odtworzeń: 9009
Czas trwania: 13m 5s
Opinie: 302
Ilość reakcji: 35
Opis: Hej, w tym filmie opowiadam o chronionych gatunkach zwierząt, które zamieszkują nasz kraj. Niestety przez człowieka są one na skraju wyginięcia. Jeżeli film Ci się spodobał to nie zapomnij o łapce w górę oraz SUBSKRYPCJI, ponieważ mi to bardzo pomaga i dzięki temu mogę dotrzeć do większej liczby osób. Przepraszam za moją dykcję .

Komentarze

- To prawda w polsce jest wiecej w parkach narodowych nisz na wolności żubry som też bardzo rozrzucone po polsce wystepujom w wojewudztwie zachodnio pomorski podlaskim i podkarpackim
Moim zdaniem take, nowoczesne protezy rąk- producent no i mam nadzieje że pomogłem. - 600 wilków? Kilka tysięcy :)
- W Polsce żyje więcej niż 90 niedzwiedzu
- dziękuję Ci ,że zająłeś się tym tematem i to właśnie w Polsce ....niby wiemy i znamy nasze zwierzęta to jednak ciągle ludzie{?} myślą ,że im wszystko wolno i np najpierw karmią małego misia potem zakatrupiaja go !!!! {przypadek w TATRACH}CHROŃMY tę PRZYRODĘ i szanujmy ich potrzeby ...ale aby to czynić nalezy też WIEDZIEĆ i ZNAĆ świat przyrody , która na otacza ....takie filmiki powinny być w szkołach jak za moich czasów !! Wtedy nie było takich możliwości medialnych ,ale szanowaliśmy naze zwierzaki ,poznawaliśmy je na lekcjach biologii zoologii polskiego i godzinach wychowawczych , na których przygotowywaliśmy różne ``referaty`` o różnej tematyce między innymi także o zwierzętach ,roślinach , puszczach i ochronie przyrody ...dlaczego dzis w szkołach brak tej tak bardzo potrzebnej metodzie wychowania młodzieży????
- Fajne
- Dzięki tobie wiem że morświny żyją w Polsce😀
- Elo 3C
- kto widział żeby wiewiórka, bóbr czy wilk były zagrożone.
akurat bobrów jes w polsce za dużo.
- 1:04 to jest chyba bóbr kanadyjski 2:16 to na nagraniu są uchatki 4:30 to nie jest kozica tatrzańska 5:31 to jest niedźwiedź czarny 11:15 to jest bizon amerykański i popraw czytanie ale pozatym fajny film 12:26 w Polsce żyje 3000-3500 sztuk żubrów i nie bież informacji z jednego źródła lepiej z kilku
- Ja tu z Potter w kilka minut
- Film ciekawy ale dużo przejęzyczeń lektora. Polecam następnym razem przećwiczyć tekst przed nagraniem.
- U mnie w okolicy wiewiórek jest pełno. Nawet podchodzą pod dom i biegają po balkonie.
- Na geografii nauczyciel kazał nam to obejrzeć, dzięki temu poczułam się jak na lekcji polskiego z moją klasą. Nagrywając takie filmy powinieneś czytać to tak jakbyś opowiadał, a daje wrażenie jakbyś czytał to pierwszy raz.
- Ale pasowało na filmie pokazywać te zwierzęta o których się mówi, a tu całkiem inne gatunki.
I nie wszystkie podane informacje są pełne, a nawet niektóre są nieprawdziwe.
- Chłopie popraw to czytanie .. niedźwiedź brunatny nie wygląda tak jak w filmie oraz kozica górska.. oczy i uszy bolą. Zacząłeś o żubrze a pierwsze nagranie to bizon..
- Fajne miniaturki
- Ciekawy filmik, tylko warto przeczytać sobie skrypt przed nagraniem.
- Bardzo fajny film ale w Polsce nie żyje jeż europejski tylko wschodni i zachodni które dzieli Wisła. Pozdrawiam😉
- 4:53 kozica tak nie wygląda wystarczy wpisać sobie w google "kozica tatrzańska"
- Może Miasta w Polsce z największym potencjałem na rozwój