Atlas zwierząt blogNajbardziej nieustraszone zwierzęta na świecie

Informacje

Odtworzeń: 210852
Czas trwania: 9m 32s
Opinie: 2572
Ilość reakcji: 104
Opis: Większość znanych człowiekowi zwierząt z reguły jest bardzo ostrożna i nie wystawia się na niepotrzebne ryzyko; ale jak zawsze i od tej reguły istnieją wyjątki. Niektóre stworzenia zdają się nie bać nikogo i sprawiają wrażenie najbardziej nieustraszonych stworzeń na planecie. #CudaŚwiata #rosomak #goryl SUBSKRYBUJ KANAŁ Cu .

Komentarze

- Miodorzer
Jak dla mnie dość ciekawe, 3D architectural visualization navistudio.eu , można chwilę poczytać. - Afryka i pokazujecie tygrysa ...
- 5:34 błagam powiedzcie co to za film
- z jakich to filmow sa urywki wstawione?
- Rosomak nie powinien być padlinożercą powinien być drapieżnikiem skoro z drogi schodzi mu niedźwiedź
- Miodożer nie jest odważny tylko nie posiada instynktu strachu. Jak chcesz przestraszyć kogoś kto nie wie co to jest strach? Mudżahedyny mogli jeść ich serca ale to było niezwyle rzadkie zjawisko bo sierść tego zwierzęca jest tak gruba że do czasu wynalezienia broni palnej, człowiek nie posiadał żadnej odpowiedzi na miodożera. A z tą ostrożnością co do podchodzenia do dużych zwierząt to bym nie przesadał. Niejednokrotnie udokumentowano jak pojedynczy miodożer przeganiał stado lwów. Jakbym miał opisać tego zwierza jednym słowem to zdecydowanie było by to słowo "pier***nięty".
- Moim faworytem jest MONKEY
- Bardzo Ciekawe
- king kong
- Dla mnie rosomaki to mięsożerne wiewiórki z ADHD
- Wrócę tu za 10 lat i zadam sobie sprawę że mam tyle samo subskrypcj co dziś 😂😂😂😂😂😂 xD
- O miodożerach można jeszcze dodać że ich nieustępliwość może kończyć się dla nich śmiercią bywały przypadki że martwe znajdowano w ulach pszczół afrykańskich które są równie nieugięte w obronie gniazda.
- Na 1 mógł być Marcin Najman.
- brakuje gęsi i łabędzi to dopiero zaciekłe skurczybyki :(
- Miodozer
- 5:40 co to za film ?
- mówisz lampart a pokazujesz geparda xd
- King Kong...
- co to za bajka pod koniec filmu
- Za co łapki w górę? Za błędy? Gepard unika starcia z gorylem? Goryle zamieszkują lasy , a Gepard sawannę, mówiąc o pawianach, są filmy i zdjecia innych małp np koczkodana, makaka i madryla, mówiąc o ratelu i walce z lwami, pokazana mangusta, i borsuk europejski w filmie zwierzogród