Atlas zwierząt blogMOJA HODOWLA KANARKÓW- MIREK SZOŁTYSEK OFFICIAL

Informacje

Odtworzeń: 6596
Czas trwania: 6m 46s
Opinie: 189
Ilość reakcji: 51
Opis: WITAM SERDECZNIE NA MOIM KANALE! ❤️ Subskrybuj, aby być na bieżąco 🙂 Facebook - https://www.facebook.com/MirekSzoltysek/​ Instagram - https://www.instagram.com/mirek_szolt... .

Komentarze

- Mam ciekawostkę. Im częściej samica będzie miała młode to szybciej umrze. Samice najlepiej mogą mieć młode do 6. Roku życia.
A tu może zerkałeś piaskowanie Multi Mal w Lublinie jak nie szukaj w google. - Ми маємо канара, - Португальський арлекін !)
- Дуже гарні канарки !!!
- Ślunzołk jak się patrzy lubiam cie
- Witam można jakieś kontakt do pana fb mesager
- Mam 2 kanarki w dwóch oddzielnych klatkach.,drzwiczki są od rana otwarte i jeden z nich żółty fruwa po mieszkaniu i sam wraca do klatki.Drugi - intensywnie czerwony,jest że stycznia tego roku a mam go od czerwca.I jest problem - to jest samczyk ,nie wychodzi z klatki i nie wydobywa z siebie żadnych dźwięków.Mysle,że za szybko otworzyłam drzwiczki i ten żółty zaatakował w klatce czerwonego ponieważ miał krew na prawym skrzydełku.obmylam woda utleniona i nawet zdarzyło się że wyfrunął z klatki pierwszy raz i nie miał siły fruwać po prostu spada.Prosze mi powiedzieć ,czy może mu odrosnąć piórko?jeśli tak to po jakim czasie i czy będzie mógł fruwać? Czyżby się wystraszył i przestał śpiewać ?bo kilka dni pobytu w domu dał pokaż swojego śpiewu.
.
- Witam serdecznie Panie Mirku! Właśnie obejrzałam Pana film o kanarkach, gdyż od tygodnia jestem "mamą" mewki japońskiej🐦♥️ Mój Marvel (tak ma na imię), ma niecałe 4 tygodnie i mam z nim pewien problem. Mimo tego, że ma dostęp do pojemniczka z wodą do kąpieli, to wchodzi do pojemniczka z wodą do picia. Boję się, że za którymś razem mi się w nim zaklinuje :( Proszę mi powiedzieć, gdzie Pan zakupił poidełka dla swoich kanarków 😊 Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź 😊♥️ Pozdrawiam serdecznie!🌸
- Brawo p.Mirku mam to samo tylko kształtne 👍🎤🐦🎶😊
- Dobry, jo je z pod Opola i tyz hoduja kanarki a na Śląsk jezdza co trocha na giełda z ptokoma do Pszczyny pooglądać ptoki pozdrawiam.
- Sympatyczny filmik i ładne kanarki. Proponuję aby zawiesić na drzwiczkach kąpielówki, kiedy samiczka się wykąpie a nauczone robią to codziennie. Siadając na jajkach ułatwi młodym przebicie skorupki. Życzę powodzenia w hodowli.
- Nie kumam!!! Super pozytywny film. Pokazuje człowieka z pasją i ta pasją zaraża ludzi, bo gdyby dzisiaj syn poprosił mnie o kanarka to bym na 100% nie odmówił. Skąd tam się pojawiły 2 łapy w dół?
- Super. Gratulacje👍
- Też zakochałam się w kanarkach. W tym roku nam pierwsze łęgi : 4 kanarzątka, mające 2 miesiące , ale dziś wyjegly się kolejne 3. Są to kanarki arlekiny portugalskie. Cudowne doświadczenie. Cieszę się że jest tyle pasjonatów tych małych śpiewaków.
- Panie.mirku.czy.mozna.u.pana.kupic.ksnarka.i.po.lle.justyna.pozdrawiam
- Panie Mirku ,czy Pan sprzeda jednego samca śpiewającego czerwonego intensywnego,jeśli tak to jaka cena ?
- Panie
- 5:05 kanarki powinny dostawać jajko co tydzień, nie ważne, czy są młode, czy tylko dorosłe
- Jesteś ze śląska?
- Mam pytanie czy samca czeka odsadzać od samicy jak ma młode
- Panie Mirku. Skorupa kanarków jest zawsze taka sama. Po prostu młody kanarek był za słaby aby się z niej wydostać. Pozdrawiam i życzę sukcesów w hodowli