Atlas zwierząt blogJAKI WYBIEG NAJLEPSZY DLA KONI? -Q&A Konie Naturalna Hodowla

Informacje

Odtworzeń: 6861
Czas trwania: 8m 59s
Opinie: 145
Ilość reakcji: 24
Opis: Patronite: https://patronite.pl/okoniach-naturalnie Hej! Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy serię filmów typu Q&A (czyli pytania i odpowiedzi) na temat naturalnej hodowli koni. Podobają się Wam filmiki ? Chcecie ich więcej? Odwiedźcie naszego Patronite i wesprzyjcie nas :) https://patronite.pl/okoniach-naturalnie Mamy nadz .

Komentarze

- Konie Naturalna Hodowla
1 sekundę temu
Jeśli podobają się Wam materiały możecie nas wesprzeć na patronite. To od was zależy przyszłość tego kanał. Link tutaj :) https://patronite.pl/okoniach-naturalnie Pozdrawiam ! :)
- (Wiem, że zabrzmie jakbym myślał, że koń służy tylko do jazdy ale tak nie myśle) Czy jeżdżąc naturalnie "można" jeździeć ujeżdżenie i skoki, czy to się ze sobą "gryzie"?
- Cześć. Filmiki są świetne. Czy już nie prowadzisz kanału ?
- Fajnie jakbyś jakoś wypromował ten kanał, bo mało osób go zna a ty masz wielką wiedze i świadomość tego co robisz ;D
- Po obejrzeniu wszystkich twoich filmów stwierdziłam ,że muszę napisać komentarz. Rzadko spotyka się takich ludzi jak Ty nawet w internecie. Z tak ogromną wiedzą i sercem. Konie w większości stajniach nie mają się dobrze, rzadko można spotkać miejsca gdzie konie nie są biciem zmuszane do jazdy a co dopiero takie w których ktoś dbał by o ich naturalne warunki do życia. Dlatego miej zawsze świadomość jak dużo dobrego robisz! Marzę o tym ,żeby w przyszłości stworzyć miejsce przyjazne dla koni dlatego każdy twój film będzie dla mnie czymś wielkim. Dziękuję, że jesteś i czekam na kolejne odcinki ;)
- Super. Ale fajnie by było jakbyś nagrał coś o paszach treściwych😀
- Czekam na więcej. Bardzo ciekawie opowiadasz. Pozdrawiam z Bieszczad.
- Dzień dobry,

czy w stajni gdzie konie śpią mają pościelone słomą lub trocinami ? Czy jest tam jedynie podłoga drewniana, ziemia lub wylewka? Spotkałam się z wybiegami ,które oferują koniom jedynie zadaszenie chroniące od wiatru. Ciekawi mnie jak zorganizowana jest ta przestrzeń u Pana.
- Jaki jest minimalny wybieg dla dwóch koni?