Atlas zwierząt blogjak zacząć hodowlę węża zbożowego

Informacje

Odtworzeń: 2580
Czas trwania: 6m 31s
Opinie: 106
Ilość reakcji: 72
Opis: basenik z wodą jest potrzebny ponieważ wężowi łatwiej zrzucić wylinkę, odpowiednie terrarium dla dorosłej zbożówki to 80x40x40 .

Komentarze

- Dasz link gdzie mogę go kupić
A tu może zerkałeś Agencje detektywistyczne Lublin , można poczytać. - Nie metr 20 samica metr 50
- Miałem żarówke to się popażyła i mam mate nie polecam lampy
- Nie karmimy w ogóle żywymi ssakami, nie mam ani nie miałem nigdy żadnego gada, ale podstawowa wiedza jest ,żeby nie karmić żywcem. Żywe ssaki mogą wyrządzić krzywdę jak i poranić naszego pupila, tak wiem ,że zaraz się znająca ,,eksperci” ,że waż w naturalnym środowisku takimi się żywi, ale w naturalnym środowisku waż nie ma wyboru i walczy o przeżycie wiec ryzykuje swoje życie i zdrowie polując. My natomiast jesteśmy w stanie wyeliminować to ryzyko i podawać mu na tacy pożywienie. Tak wiec nowicjusze terrarystyki nie karmicie żywymi stworzeniami swoich gadów.
- a gdzie węza kupić w Internecie
- No zajebisty film ale powiedz mi skad mam. Wziąść pokarm dla niego
- dzk za info bo planuje sobie kupić
- A gdzie kupiłeś węża bo nwm gdzie szukać?
- Nazwa Szymon Wełninski
- taki małolacik a jak przyjemnie się słucha
- Nie chcę się nie miłe wyrażać ale wiele z tych argumentów nie jest prawdziwych (bez urazy) wężów nie powinno się karmić żywymi gryzoniami ponieważ wiele z gryzoni potrafi mieć jakieś pasożyty co może doprowadzić do śmierci węża. A terrarium powinno się na jakiś czas zraszać minimalnie żeby wilgotność terrarium była prawidłowa. Lepiej kup za 17 zł 25 osesków mysich i je podawaj swojemu wężowi dla jego dobra i bezpieczeństwa😉
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszej hodowli.
- Gdzie można te oseski chować można w lodowce?
- Nie że się czepiam czy coś... Ale nie koniecznie żywe są dobre... W sensie myszka może podrapać oko lub cokolwiek wiesz o co chodzi chyba. A po drugie myszka może być chora. Ale takto przydatny film dla początkujących.pozdrawiam:)
- Kurde no fajny ale rodzice nie chcą się zgodzić 😔
- Mam pytanko co je tak wąż zbożowy tylko taki mały i chudy a 2 pytanko czy te myszki małe można kupić w zoologicznym
- Mam pytanie trzeba mieć pozwolenie czy tam jakieś papiery na tego węża co ty masz
- Dzk a w zoologicznym są te małe myszki
- jak udało ci się namówić rodziców?
- A gdzie można kupić węża zbożowego na przykład online? Nie zbyt się znam, więc fajnie by było jakbyś polecił jakąś stronę, albo gdzie ty go kupiłeś.
- super filmik miło sie slucha - rob swoje , nageywaj dalej... jestes dzieckiem inawt jesli sie pomylisz- masz prawo i mozesz w kolejym filmiku sprostowac info. 😊👍👍👍👍 powodzenia zycze