Atlas zwierząt blogHodowla królików mięsnych - zdrowy i potencjalny biznes

Informacje

Odtworzeń: 283404
Czas trwania: 7m 7s
Opinie:
Ilość reakcji: 551
Opis: Obecnie w Polsce pojawia się coraz więcej hodowli królików mięsnych, popularność takich hodowli wzrasta razem z popytem na królicze mięso, które ma szereg właściwości odżywczych. Polskie hodowle królików mięsnych są na bardzo wysokim poziomie, a samo mięso znajduje coraz większą rzeszę sympatyków. Znajdujemy się na fermie k .

Komentarze

- to sa te tuszki z lidla ta? co niewiadomo co to ;d
Ja tam tu widziałem, piwnice ogrodowe od benelote.pl - jak dla mnie ok. - No skoro aby się karmi paszą aby w 2 czy 3 miesiące uhodować to jest to pewnie mięso wysokiej jakości...
- XD ponad 200 ras jak istnie tylko 100 ciekawe
- Odpowiednie żywienie granulat mocny tucz
- Ale wy jest cie poje##ni 2 drugi dzień po wykocie a wy samiczke zakacacie taka to po żyje maks 2 lata
- Zamiast większej ilości farm świń i krów rasy mięsnej na całej planecie będzie zwiększona hodowla kóz ,owiec i królików .tanie mięso w produkcji + mleko i skóry i wełna .Wnętrzności i kości na karmę dla zwierząt domowych .
- rząd zadbał żebyśmy się bali nawet pomyśleć o hodowli czegokolwiek, co mogłoby być konkurencyjne dla niemieckiej gospodarki.
- jak ludziom nie szkoda puchatych króliczków
- Mniam !!! pycha mięcho👍😎🐺
- What's the name of this rabbit?
- Powiedzcie mi czy to jest normalne że królica jest zakacana po porodzie 2 czy 4 dni powinna odchować i dać jej odpocząć z 2 tygodnie A nie cały czas
- Ja tam nie szczepię i naturalnie choduję i mięso jest smaczne
- Nie kupujta z ferm rolnik ma 50 zdrowych sztuk a tutaj jakieś antybiotyki
- Przeczytałem komentarze poniżej, i się załamałem... Ludzie, czy wy nie chodziliście do szkoły na lekcje jęz. polskiego??? Takiego wylewu analfabetyzmu już dawno nie widziałem! Normalnie tragedia!
- Brak słów. Może pokażcie jak wygląda mord tych pięknych zwierząt. Nieapatycznie na reklamę?Jak można tulić, głaskać!!! stworzenie żywe, brata mniejszego, które potem się zabija , żeby je spieniężyć albo zeżreć. XXI wiek - tyle innych możliwości niż jedzenie zwierząt! Tołstoj miał rację twierdząc, że dopóki ludzie będą cmentarzami zwierząt, dopóty będą pola bitew. I jeszcze jedno - jestem pełna podziwu dla tych firm masarskich i mleczarskich, które nie utyskują jak to im źle, krytykując wegetarianizm, tylko widząc wzrostowy i stabilny trend rynkowy, po prostu odpowiednio szybko reagują i zmieniają produkcję, oferując coraz więcej produktów roślinnych. Na rynku jest coraz więcej pasztetów, "wędlin" produkcji czołowych firm masarskich, to samo w mleczarstwie - pojawia się coraz więcej zamienników mleka - roślinne mleka, jogurty, sery itp. . Życzę tym firmom dynamicznego rozwoju.
- I chuj i po biznesie piatka kaczynskiego zalatwila wszystko !!!
- nie długo zoofile patrz aktywiści pro zwierzęcy też się zabiorą za to
- Czekacie na zakaz hodowli. No jeszcze chwilka. Głosujcie na PiS 😀
- nie ma co chodowac królików mięsnych bo zaraz rząd przyjdzie i zamknie chodowle ...
- smaczne sa.