Atlas zwierząt blogHistoria Ziemi w jeden dzień

Informacje

Odtworzeń: 221927
Czas trwania: 10m 17s
Opinie: 4560
Ilość reakcji: 219
Opis: Co powiecie na szybką, dwudziestoczterogodzinną wycieczkę po historii naszej planety? Dobrze widzicie, cztery i pół miliarda lat w jeden dzień! Przebiegunowanie w naszym świecie ma miejsce regularnie co 250 000 lat. Północ staje się południem i odwrotnie, przynajmniej, jeśli chodzi o bieguny. A że Ziemia ma tutaj jeden dzień, takie zm .

Komentarze

- 1:40 kto oglądał jak ukraść księżyc rozumie
Jak dla mnie dość ciekawe, Audyt SEO zobacz tu https://audyt-strony.pl/ wykonują , można chwilę poczytać. - trochę błędów otóż t-rexy nie jadły wszystkiego co się rusza one jadły kiedy były głodne
- XD właśnie ja z moiom rodzinom mieszkamy na 7 piętrze
- czy ktoś zamiast godziny mógłby podać daty tych wydarzeń?
- =O
- księżyc jest z ziemi? Przecież na ziemi nie ma tyle metalu co ma księżyc... grzbiet atlantycki? Pęknięcie skorupy "otwarcie wielkiej otchlani"... to przykre że ludzie nie wierzyli że potop będzie, A teraz nie wierzą że wgl był... Jak coś to obok antarktydy masz zarycie komety O skorupe I zniekształcenie jej. Między Australią I Antarktyda. Pzdr ewolucjonisci.
- w nogi!!!!
- to tyle samo co płetwal błękitny chodzi mi o agentynozaura
- flasz to wymysl ludzi
- Jak oglądam to dopiero mikroorganizmy się rozdzielają na 3 grupy.
- Koloziemsko-darwinistyczno-heliocentryczne masońskie kłamstwa!
- A kto przyśpieszył naszą ewolucję?
- Dopiero 1/3 odcinku minęło a już 21.00
- 4 procent
- Pytanie do autora: Wierzysz, ze jak przejdzie tornado przez złom to uformuje ono boeninga gotowego do lotu? Wiesz jak bardzo skomplikowanym i przemyslanym narządem jest widzące oko? Skończ pierdolić. jak lubiłem kanał, tak mówie elo.
- fajne ciekawostki nagrywasz ale ten filmik chcialem wylaczyc juz w 30 sekundzie. przebiegunowanie trwa, OKEJ. ale po tym zaraz juz pojawienie sie pierwszych komórek w oceanach ... same z siebie... wypadało by napisać ze wiekszość informacji jest gówno prawda. prosze o dokladne sprawdzanie informacji przez autora bo oszukał Pan 150 tysiecy ludzi.
- Biedne dinozaury
- To był potop
- 5:16 dimetrodon to nie dinozaur bliżej mu do ssaków niż do dinozaurów *( polecam obejrzeć odc u "naukowTV"
- Haha i wy wierzycie w te brednie...? Swiat ma okolo 6 tysiecy lat i zostal stworzony przez Boga. I sami zobaczcie historia siega do czasow po potopie... Przypadek? Nie sadze. Dinozaury zyly przed potopem bo wtedy byly do tego odpowiednie warunki, odpowiednia gestosc i sklad powietrza w dzisiejszych czasach nawet jakby sie udalo jakiegos odtworzyc to i tak nierozwinalby sie tak bo niema do tego takich warunkow jak byly przed potopem. Wszystko jest stworzone idealnie i trzeba byc glupcem, zeby wierzyc, ze wszystko powstalo tak idealnie z niczego i ze wszystko to kwestia przypadku.