Atlas zwierząt blogGdzie się kąpią zwierzęta? | Oblicza lasów #4

Informacje

Odtworzeń: 122393
Czas trwania: 6m 29s
Opinie: 5667
Ilość reakcji: 65
Opis: Subskrybuj Echa Leśne: http://www.youtube.com/channel/UCJ64kgsc0thZq_6GFUnC5Pg?sub_confirmation=1 Gdzie kąpią się w lesie dziki i jelenie? Czym są babrzyska i zrzuty? Tajemnice leśnych zwierząt przybliża Zdobysław Czarnowski w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów". Prowadzący: Zdobysław Czarnowski Reżyseria: Tomasz Zielonka Zdjęcia: .

Komentarze

- Dziękuję za ten film, pozdrawiam 😊
- Super, dzieki!
- Super kanał jestem pod wrażeniem.
- Po co te wstawki..
- kozak kanał fest
- Podobało
- W mojej okolicy,w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku,miejscowa ludność,latem,kopała torf,suszyła i dostarczała do szkoły pod koniec wakacji.Gromady(jednostki administracyjnej)nie było stać na węgiel.
- Kocham te filmy
- Ja wpadłam w babrzysko po kolana i kolega mnię wyciągał
- od .nr 4 odpowiedz na pytanie z odcinka o zrzutach
- co myślisz o odstrzale dzików ????????? 2019
- Poroże nosorożca działa jak wiagra , sprawdzał ktoś zmielony zrzut jelenia?? To może być hicior co sam odrasta co roku.
- W Peak District w Angli zmasakrowano cale obszary torfowe przez wykorzystywanie ich jako opalu. Od kilkunastu lat pracuja nad restoracja torfowisk.
- To idąc tropem pouczania rogi, tzn. poroże ;) nie wyrasta tylko jeleń je nakłada ;) Było takie pouczanie w którymś filmie... ;)
- Również miałem podobny problem ze śmierdzącą parą zrzutów daniela. Moim sposobem na to był ocet i woda. A teraz zrzuty pięknie eksponują się na mojej ścianie, bez przykrego zapachu 😃 Pozdrawiam
- Zrobcie prosze odcinek o dzikach
- Awww... dziczki ◕◡◕
- Super odcinek.
- W 5.30 min filmu jest błąd w napisach. Powinno być "szable i fajki".
- Echa Leśne ..dzięki że jesteście ..