Atlas zwierząt blog



Gdyby tego nie nagrano, nikt by nie uwierzył.

Informacje

Odtworzeń: 7683298
Czas trwania: 8m 16s
Opinie: 61270
Ilość reakcji: 1395
Opis: Na wolności wiele zwierząt bywa groźnych, agresywnych i wrogo do siebie nastawionych. Nie można tego zmienić, bo takie są założenia natury. Czasami zdarza się jednak, że nawet drapieżniki mogą pomóc innym zwierzętom. W tym video pokażemy Wam nagrane kamerą sytuacje, kiedy zwierzęta wzajemnie się ratują. #CudaŚwiata #zwierzęta .

Komentarze

- kurcze po sprawdzeniu całości a szczególnie sceny z hipopotamami, stwierdzam jednak że całość jest fatalna i skrajnie fałszuje rzeczywistość.
Tu też można doczytać nalepki wypukłe mi się tam podobało. - Nie podoba mi się że drapieżniki są pokazywane jako antagoniści i czarne charaktery w tym zestawieniu. Myślę że przypisywanie ludzkich zachowań i systemów wartości dzikim zwierzętom może wprowadzić w błąd młodszych widzów. Nadinterpretacja niektórych scen (małpa ratująca mysz) też jest zauważalna. Myślę że gdyby zmieniono retorykę w filmie to nie straciłby on na popularności i mógłby pokazać te sytuacje bardziej prawdziwie. Jeśli kanał aspiruje do kanałów o tematyce popularnonaukowej czy przyrodniczej to ten materiał pozostawia mój niesmak.
- W jedności siła
- Zwierzęta mają więcej empatii od ludzi
- To jest pienkne❤️❤️❤️❤️❤️😻💗
- Ten wONsZ to zbok!
Te WenSZe!!!!!!111
- Ten "lampart" to nie "lampart" tylko GEPARD panie narratorze... wiele rzeczy naciąganych, pies próbuje zakopać rybę, a nie ja ratować ...
- Ta małpa i mysz jest (na miniaturce) wklejona w fotoshopie
- I ta wklejona mysz z tyłu u węża na miniaturce xD
- Kto wrzuca na YT takie żałosne pierdoły?!
- Niestety hipopotam jest bardziej agresywny od krokodyla i gdyby ta zebra w porę nie opuściła wody została by przez niego zabita :)
- Matka stratowala malucha
- Jak można gęś z kaczką pomylić?
- To był gepard idioto.
- Dzięki ❤️👍👍👍👍👍👍👍👍👍
- Pies to chciał zakopać rybę na później
- Biedny wąż😭 pierdolony królik😠
- Gęś nie 🦆 i gepard nie lampard
- przyjaźń psa i ,,,,,,,ryby,ja pierdziu
- Niektóre przykład są zbytnio pokoloryzowane