Tygrzyk Paskowany - Wielkie Jadowite Pająki Giganty w Polsce - Wielki Pająk Gigant i Kokon Pająka
Tygrzyk Paskowany - Wielkie Jadowite Pająki Giganty w Polsce - Wielki Pająk Gigant i Kokon PająkaKomentarze

 1. Uciekła od spidermana
 2. Ja go widziałam on mnie przeraża pająk
 3. To jest tyężyk paskowany
 4. Miałem takiego w kukurydzy
 5. XDDD
 6. Takie same są u mnie w malinach, tylko czasem się widuje sporo większe od tego
 7. wasp spider
 8. Ten pajunk jest chroniony w polska i grzywna leci z yt. Tego pajuna jest w polska w brut (pełno). Dawidowski to ty jesteś
 9. to prawda go wkurza
 10. Nareszcie ziomek co gada z sensem.
 11. Ja mam tygrzyki w ogrodzie na płocie i normalnie je na ręce biore
 12. XD
 13. Robią debile takie filmy i potem ludzie myślą że pająki w Polsce stanowią dla nich zagrożenie.Tak naprawdę niewiele pająków w ogóle na świecie wykazuje agresję w stosunku do tak wielkich istot jak ludzie.NAWET CZARNA WDOWA pomimo swojej jadowitości jest strachliwa i wykazuje agresję tylko w stosunku do swoich naturalnych ofiar.Przypadki ukąszeń ludzi zdażają się zazwyczaj gdy ktoś nadepnie na pająka(np.wkładając buty w których ten siedzi),przygniecie go ręką(np.chwytając coś i nie zauważając) lub gdy ktoś celowo go drażni .Pająk kąsa wtedy ponieważ czuje się zagrożony i ratuje własne życie.Gdy obserwuje się polowania wspomnianej wcześniej czarnej wdowy można zauważyć że najczęściej pająk przy pierwszym podrażnieniu pajęczyny usuwa się do kryjówki i nie wychodzi z niej przez kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt minut dopiero gdy ofiara ugrzęźnie na dobre,zmęczy się i nie stanowi już żadnego zagrożenia wtedy wdowa wychodzi i przeprowadza rozpoznanie.Jest wielu debili na yt którzy urządzają sobie "arenę walk" i napuszczają na siebie pająki widać jak bardzo nie chcą one nawet między sobą walczyć, chcą uciekać i mieć spokój,więc już na pewno nie atakują specjalnie ludzi.Po co te stworzenia mają marnować czas i energię na polowanie na zwierzęta których nie mogą zjeść.
 14. Niech cię upierdoli w tego palucha
 15. Fajny pająk 👍
 16. Ooo..Taki Duży Pająk😋 🕷️🕸️😁
 17. A mnie taki ugryzl 6 lat temu, palec mi wygnil do kości, zrastal się kilka miesięcy, do dziś mam 7 mm blizne...nie działa na każdego podobno ale nie radzę ryzykować..
 18. Rozwalić ten kokos
 19. to jest tygżyk tygrysi
 20. talantura xd

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.