Najgroźniejsze zwierzęta na Florydzie - USA w praktyce #29
Najgroźniejsze zwierzęta na Florydzie - USA w praktyce #29Komentarze

 1. Fire Ants to inaczej Mrówki ogniste najprawdopodobniej :)
 2. Osobiście mam wrażenie, że krokodyl ma trochę bardziej wyszczuploną i wydłużoną sylwetkę od aligatora. Ma też węższy i bardziej podłużny pysk :D.
  Pozdrawiam :3!
 3. Obejrzyjcie sobie coś przyjemniejszego na przykład o seryjnych mordercach😂😂😂
 4. Zauważyłam, za podczas opowiadania często chrząkasz. Foniatra mi powiedziała, bo moja praca polega na ciągłym gadaniu i mam klopoty ze strunami glosowymi, że jak się chrząka to to jest takie dla strun głosowych, jakbyś szorowala kolanem o asfalt. Lepiej jest odkaszlnąć. To tyle, by podzielić się wiedzą. Dbaj o krtań. Pozdrawiam ciepło i dziękuję. Ciekawie opowiadasz.
 5. Kryminalne zwierzaczki
 6. Węże , żmije i jakiekolwiek rekiny nawet najmniejsze o nieeeeee uciekać w popłochu. Krokodyle aligatory...ale najbardziej przenajbardziej nie chciałabym spotkać pytona. Ludzie oglądają je gdzieś tam w terrariach ale ja omijam nie jestem w stanie patrzeć bo dla mnie to najstraszniejszy potwór.
 7. Długo tam mieszkasz?
 8. Co Panią pogryzło???
 9. Są to tzw mrówki ogniste.To jest ich właściwa nazwa.
 10. Opowiadasz a ja sobie wyobrażam jak to ktoś zatrzymuje sie na poboczu na jakims zadupiu, idzie za potrzeba a tam węże, czarny miś i puma. A na koniec jeszcze wpada w sieć czarnej wdowy. To by musiał być pechowiec roku o.O
 11. Jaśminka, a Ty tutaj przeziębiona byłaś czy tarczyca? W sensie chodzi mi o chrząkanie. Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale ostatnio właśnie ktoś mi mówił, że jak ktoś ma taki odruch to czesto moze miec problemy z krtanią/tarczycą i ludzie nie wiedza :o
 12. To ja wolę Polskę...
 13. Fire ants to najczęściej w popularnych artykułach mrówki ogniste
 14. A skunksy ?
 15. Skutecznie mnie odstraszyłaś, a myślałam, że tam zamieszkam :-)
 16. "Fire ants" zazwyczaj w tłumaczeniach występują jako "czerwone mrówki" lub "duże, czerwone, jadowite mrówki" (lub wariacja któregoś z tych określeń), choć oczywiście nie rozstrzyga to kompleksowo problemu. U Marqueza w "Sto lat samotności" są przyczyną śmierci noworodka pozostawionego śpiącego w ogrodzie (nawet pisze, że go wręcz zjadły), oczywiście to tylko fikcja literacka, czy w rzeczywistości jest to możliwe nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć.

  Cieszę się, że wspomniałaś o tym, że aligatory mogą polować na dzieciaki, bo trochę mnie zdziwiło kiedy mówiłaś, że one jakoś szczególnie ludzi nie zaczepiają po tym jak pół roku przed publikacją tego materiału, w pobliżu Disneylandu aligator zażarł dwulatka na oczach jego rodziców i dwuletniej siostry. (To dopiero było traumatyczne info, przed tydzień chodziłam jak porażona prądem, bo moje dzieci w tamtym czasie były dokładnie w tym samym wieku).
 17. Z ta czarna wdowa to tak śmiesznie, bo każdy pająk może zjeść partnera, a tylko jej przyklejono taka łatkę.
 18. Samiec Czarnej Wdowy, daje siebie do zjedzenia samce, dla tego, aby samka miała wystarczająco energii do spłodzenia potomstwa. To jest forma poświęcenia się samców dla przyszłego pokolenia. A nie tak jak wy myślicie, że Czarna Wdowa, to super-killer.
 19. W zyciu nie uwierzę ze ekolodzy wypuszczaliby obce gatunki gadów
 20. W Kalifornii i Texasie jest to samo

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.