Na farmie dziadka I Rymowanki dla dzieci I Lulek.tv
Na farmie dziadka I Rymowanki dla dzieci I Lulek.tvKomentarze

 1. Piosenkipolskie
 2. to nie jest
 3. Thanks
 4. aha
  A
 5. Tak , bardzo ciekawe i pouczające! Jednak mam jedną uwagę, skoro Lulek uczy to nazwy zwierząt powinny być napisane literami takimi jakich dzieci będą uczyły się w zerówce i pierwszej klasie, czyli małymi, bo takie właśnie, dzieci spotkają w pierwszych czytankach i będą pisać pierwsze słowa. wszystkie pięciolatki oglądające odcinki z nazwami uczą się pamięciowo jak pisze się słowa zwierzątek, ale w pierwszej klasie Pani będzie dzieci uczyć czytać te słowa pisane małymi literami i tak samo będzie z pisaniem.
  Po co mają na nowo zapamiętywać nową pisownię. Może warto o tym pomyśleć przy pracy nad kolejnym odcinkiem, byłoby jeszcze bardziej pouczająco. To akie mini czytanie globalne, jeśli ktoś się orientuje.
 6. Świetny film :). Moja prawie-dwulatka jest zapatrzona, powtarza i uczy się mówić. Prosze o więcej filmów w tym stylu :)
 7. sliczne bajeczki dla malych bobaskow 
 8. D?
 9. Dziadek Lulka zaprasza do swojego gospodarstwa. Pokaże Wam zwierzątka domowe - kota, psa, krowę, świnię i wiele innych. Zobaczycie jakie dźwięki wydaje każde z nich i jak wygląda życie na farmie. Zapraszamy! 

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.