🎁 KUPUJĘ DZIECKU KRÓLIKA I PSA JAKO PREZENT POD CHOINKĘ | SUPER POMYSŁ | NIE-VLOGMAS GADANY
🎁 KUPUJĘ DZIECKU KRÓLIKA I PSA JAKO PREZENT POD CHOINKĘ | SUPER POMYSŁ | NIE-VLOGMAS GADANYKomentarze

 1. Zgadzam się z wami...🙂 ale o krulikach to nie prawda ja mam krulika
 2. Super filmik


  Pokaż więcej
 3. Dokładnie i w punkt.. wielu niedouczonych tłuków chodzi po ziemi jak i zimnych ludzi, którzy mają za nic zwierzaki i ich uczucia.. dobry film nie tylko przed gwiazdką istotny, ale zawsze na czasie. Pozdrawiam serdecznie z Prażki, matka 12-letniego boksera z odzysku (już niebawem 6 lat nam stuknie razem) i wielki zwierzolub. Wczoraj właśnie na Stalowej ratowałam kolejne zwierzę, puszczone bez obróżki ani niczego na sikacza.. pan jadł kebsa, yorczasa zgarnęłam na pasach na czerwonym..
 4. Nadrabiam trochę braki...
  Zgadzam się z Wami.
  Ja jestem odpowiedzialnym rodzicem i właśnie dlatego gdy słyszę od mojego 3 letniego synka: mamo chcę kotka. Odpowiadam że nie ma mowy...
  Tłumaczę mu że zwierzę to nie zabawka. Mamy za to rybki którymi zajmuje się mój mąż. A synek lubi na nie patrzeć. Musi mu to póki co wystarczyć 😊
  Pozdrawiam
 5. Racja 😊
 6. MOIM ZDANIEM Jak ktoś kocha zwierzęta, jest wrażliwy na ich cierpienie to raczej nie będzie go postrzegał jako zabawkę tylko jako członka rodziny. Pod choinkę jak np. dostanie się chomika to pierwsze co sie robi to czyta się o nim co je, ściółka, rozmiary klatki (przynajmniej ja tak miałam). Jak ktoś stracił np. 1 rok temu psa no to raczej będzie umiał się nim zająść. W sumie nie raz ludzie nie myślą i postrzegają zwierzęta jak coś ch*jowego, i nie okazują im szacunku TO NIECH SIE QRWA SPALO W PIEKLE. Ludzie często są ułomni po prostu...kupili kundelka dziecku pod choinkę, bahor nie umiał się nim zająść, wyrzucili tego psa do lasu. Mogliby pomyśleć : Hmmm...kupiłam psa za 20 zł MOGE TEŻ GO SPRZEDAĆ ZA 20 zł (ale nadal nie można psa traktować jako zabawkę i co chwilę go sprzedawać), ale w sumie po co heh moge go przywiązać do drzewa i niech ginie lel. To pojebane myślenie.


  A i wracając do tematu, bo sie bardzo rozpisałam XD dla mnie zwierze pod choinkę to taki idealny prezent na 94% ❤🎁🎄
 7. jeszcze nie obejrzałam Ja kupuję dziecku konia. Ona na nim jeździ. To ja jestem tym koniem. 🤷🏻‍♀️ Zabieram się za oglądanie 😘
 8. Super pomysł na filmik ,i jednocześnie to tragiczne że takie sprawy trzeba niektórym ludziom uświadamiać.Piesek jest fajny dopóki nie trzeba po nim posprzątać jak zwymiotuje, albo wytrzeć zadek ze snickersa ,a pierwszy problem pojawia się jak nadchodzą wakacje .Mam dwa ukochane pieski i nie żałuję,ale sama wiem ,ile przy tym jest odpowiedzialności .
 9. To jest wspanialy pomysl pod warunkiem ze jest to przemyslana decyzja. W przypadku gdy kupujemy zwierzątko dziecku to musimy uświadomić sobie ze to zwierzątko Tak naprawdę kupujemy sobie i to my rodzice bedziemy musieli się nim opiekować.
 10. Bardzo dobry film! Jak moja Mania będzie chciała zwierzę puszczę jej i jej się odechce:P a tak przy okazji to coś z tyłu za Wiele kojarzy mi się że stanikiem.. Czy to już objaw choroby psychicznej???
 11. Brawo za mega ważny temat, Aniołki! :-*

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.