Jezioro latem / Lake in summer
Jezioro latem / Lake in summerKomentarze

  1. Prawie jak Lubikowskie. Tam jest jedno takie fajne miejsce. Trochę jak bajka to zabrzmi ale to prawda. Płynie się od brzegu jakieś 200 metrów. Na dnie tylko gdzie niegdzie piasek i skąpa roślinność. Nagle płytsze miejsce, jakieś 4 - 5 metrów i po prostu las kolorowych roślin. Wszystkie odcienie zielonego i różne rodzaje roślin. Taki kolorowy las. Na dnie jak by trawa. Nie jestem wędkarzem ale gdym by to łowił bym właśnie tam bo tam chyba ściągają chyba wszystkie ryby z jeziora. Do tych roślinek właśnie. Jak tam nurkuję to nigdzie indziej tylko od razu płynę do tego "lasu" i całą butlę zużywam właśnie tam.
  2. Cześć tak zapytam z ciekawości. Co to jest za roślina która wygląda trochę jak wata cukrowa ??? tylko że zielona i oblepia inne rośliny ??? Pierwszy raz to widzę
  3. Jak na Lubikowskim. Pięknie, że dech zapiera. 
  4. Hej mam pytanko :P Chciałbym sobie "ponurkować" na płyciźnie , i w związku z tym szukam jakieś małej butli , kojarzę z jakiś filmów takie mniejsze butle doustne , czy jest to w ogóle opłacalne ?
  5. Kurier dziś dostarczył mi piankę. Wszystko git, teraz czekać na 10tego i zamawiam dalej co trzeba ; ) )
  6. To jezioro jest na północy Polski. Zachodniopomorskie. Duże, naturalne, czyste i głębokie... takie jakich jest tam wiele. Kto odgadnie które to (z pewnością dobrze znane wielu z Was) jezioro?
  7. juz sie nie mogę doczekac :)  chcialem pierwszy dzien wiosny przywitac nurkiem ale niestety woda za zimna jak dla mnie:( Twoje filmy podnoszą na duchu ;) oby do lata lub ciepłej wiosny
  8. 3:48 rekin 

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.