Jakie tropy widać w lesie? | Oblicza lasów #12
Jakie tropy widać w lesie? | Oblicza lasów #12Komentarze

 1. fajny odcinek szkoda ze nie widzialem go rok temu jak spotkalem lisa w Gothenburgu, w porcie, sie troche przestraszylem jak go zauwarzylem miedzy mna a ciezarowka, ale poszedl dalej szukac zajaca, ktorych jest wiele(zajecy i lisow) w Szwecji takze w miastach
 2. czy jest odcinek o nietoperzach
 3. czy jest odcinek o nietoperzach
 4. czy jest odcinek o nietoperzach
 5. Norka nie może być zamieszkała bo nie jest istotą żywą, może być jedynie zamieszkana przez żywą istotę, poza tym bez zarzutów!
 6. Ze sprytem Lis to spokojnie. Zeszłej jesieni na oczy widziałem Lisa goniącego 2 Zające, które rozbiegły się w dwóch kierunkach a lis nie nie wiedział za którym gonić i zwyczajnie przestał gonić. Tego dnia prawdopodobnie był głodny ;)
 7. Nie znam całości tematu, ale trafiłem na taki film https://youtu.be/V1sNQ_jLjSs . Myślę że film o polityce państwa wobec Lasów Państwowych byłby bardzo potrzebny . Jednocześnie jestem świadomy że film ten musiałby zrobić jakiś niezależny dziennikarz , bądz telewizja. Temat jest bardzo ważny bowiem terytorium naszego kraju to prawie w 30% tach lasy.
 8. W latach 70 tych pamiętam eksportowaliśmy zające do Francji chyba ,było ich u nas ohoho albo więcej, zimą na śniegu co kawałek zajęcze tropy. Co się stało? Też pomysł na film zwierzęta w statystykach ile jest, ile rocznie się rodzi, ile idzie na odstrzał . Las to temat bez końca. Jak PO chciało zadłużyć Lasy. Ma być miło i przyjemnie to chyba nie najlepsze propozycje. W lesie też nie jest pewnie lekko...
 9. W naszym lesie, jest sporo zwierzyny, nawet borsuki. Dzikow nie lubie, bo jak grzyby wysypia, to one, zaoraja wszystko i po ptokach.
 10. Czy doczekam się od autora filmu, skąd jest ta informacja o występowaniu lisów w watahach z rozmnażającą się parą alfa???
 11. A z tą parą alfa to nie jest przypadkiem pomyłka z wilkami? A jeżeli jest to prawda to bardzo proszę o wiarygodne źródło, z którego została zaczerpnięta ta informacja.
 12. Witam chciałbym bardzo zobaczyć jak wygląda dzień leśnika ;0 Czy może macie w planach taki odcinek? Ps. świetny materiał! :) Pozdrawiam
 13. Dałem suba.
  Bo mi się podoba!
 14. Wolałbym ,, Naukowy Bełkot" o lasach..Pomysł super- poziom słaby. Edukujcie na prawdę. Powodzenia!!
 15. Dobry Wieczór :d Kolejna genialna produkcja. Za tydzień widzę, że obiecaliście ptaki więc tez chciałbym o coś poprosić :D Interesuje mnie z film z pozyskania drewna harwesterami, wasze przemyslenia i komentarze na ten temat. Troche statystyk itp :) Dałoby radę ? Pozdrawiam Kuba
 16. o myszołowach dałoby radę?
 17. Ten dźwięk na początku " uuu u " Uwielbiam :D Więcej odcinków poproszę : ))

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.