CZYSTA NAUKA - APOKALIPSA ZIEMI lektor PL film dokumentalny
CZYSTA NAUKA - APOKALIPSA ZIEMI lektor PL film dokumentalnyKomentarze

 1. Pytanie jesli epoka lodowa nastepuje srednio co 40 tys lat to w jaki sposob przetrwaly dinozaury na skutych lodem ziemiach Australi, Stanow zjednoczonych, Indii etc. To sie kupy tez nie trzyma :)
 2. NA MIEJSCU MUZUŁMANÓW- POSTĘPOWAŁBYM TAK SAMO I NISZCZYŁ EUROPEJSKIE I AMERYKAŃSKIE ŚCIERWO-.TO TE KURWY NISZCZĄ TĘ PLANETĘ I NIE MA TU ŚCIEMY. wSZYSTKO CO CZYNIĄ TO KASA KAAASSA
 3. Ewolucja trwa bezustannie najlepszym dowodem tego sa ludzie na calej ziemi a napewno zdecywowana wiekszosc cofaja sie z rozwojem rozumu.Czy grozi nam planeta malp bo te sa juz o wiele inteligentniejsze i maja wiecej rozumu niz ludzie.
 4. Brednie dla pojebów kulogłowych
 5. aha i tylko Bog wie kiedy będzie koniec jak nawet sam jego syn tego nie wie tylko Bog to wie a z tego co widzimy jakie rzeczy się dzieja na tym swiecie to można wywnisokowac ze koniec jest bliski zresztą przypominam ze zyjemy w czasach ostatecznych np. glod już jest ocieplenie wiele ludzi odwraca się od Boga wojny zamachy coraz więcej złych ludzi to wszystko już daje do myslenia ze może za tydzień może za 100 lat ale kiedyś nie beedzie ziemi
 6. mam rade nie zartujcie sobie z takich rzeczy bo kiedyś nasza planeta i tak zniknie może przez apokalipsę nadejście Boga czy może cos z kosmosu zresztą już wypelniaja się wszystkie znaki Boze wiec lepiej się nawracajcie i robta rachunek sumienia bo nie znacie dnia ani godziny końca wiem ze trudno w to uwiezyc ale kiedyś i tak nadejdzie koniec zycia na ziemi
 7. nauka "nie dla idiotow" kontynenty byly kiedys polaczone a teraz to niby co? wisza w powietrzu heheheheh
 8. koniec ziemi? no nareszcie. beznadziejny film. aktorzy do dupy, fabuła nie istnieje, pełno cenzury, komuniści to beznadziejni przeciwnicy, dosłownie przerośnięte dzieci. 0/10, nie polecam.
 9. Dla mnie apokaliptyczną męką jest moje życie. Nie chce mi się żyć i muszę to skończyć.
 10. Pierdolenie o szopenie NG
 11. Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis 'odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie' od apokalýptein 'odsłaniać, ujawniać'; apó 'od' i kalýptein 'zasłonić') z Wiki.
  Jak mam traktowć poważnie te hetezje?
  Wychodzą z błędnego załozenia, że Apokalipsa to koniec ludzkości - szukają końca świata a nie Objawienia (o czym mows u źródła).
 12. Szkoda czasu na pierdoły, próbują zastraszyć ludzi. Zamiast oglądać głupoty, lepiej zrobić coś ciekawego.
 13. Jedna asteroida miała uderzyć 3 tygodnie temu i co i nic się nie stało: ten film to pitu pitu beczka kitu i nic więcej, ten film to wróżenie z fusów.
 14. Bajki
 15. NIE WIERZCIE W BREDNIE O GLOBALNYM OCIEPLENIU !!!
  https://m.youtube.com/watch?v=qu9vHwp2prg
  To są cykle które Ziemia przechodzi z powodu aktywności Słońca !
 16. KURŁA .....się narobiło...
 17. 1. W krótkiej perspektywie kluczowe będzie opanowanie zmian klimatu oraz ochrona środowiska dzięki racjonalnemu zużyciu surowców i reorganizacji gospodarowania odpadami. Mimo, że pewna, ograniczona intelektualnie część społeczeństw nie dostrzega korelacji między zmianami klimatu i działalnością człowieka, podejście rządów w tej kwestii zmienia się i ta zmiana będzie postępować. Doprowadzi to do rewolucji w zakresie myślenia o ochronie naszej planety.
  2. Następnie dzięki postępowi technologicznemu ludzkość opanuje technikę ograniczenia ilości promieni słonecznych docierających do Ziemi. Stanie się to dzięki sztucznym powłokom chroniącym planetę. Ta technika pozwoli również na terraformację Wenus, na której, dzięki spadkowi temperatury prawdopodobnie powróci pole magnetyczne. Być może postępować będzie także terraformacja Marsa.
  3. Te i inne zabiegi pozwolą ludzkości przetrwać na tyle długo, aby opanować technikę podróży międzygwiezdnych a następnie uciec z Drogi Mlecznej przed zderzeniem z Galaktyką Andromedy. Jeśli wcześniej nie nastąpi wojna, która cofnie nas do czasów pierwotnych.
 18. 22:14 Nie no łamerykanie to każdą bajkę chcą wcisnąć. Nawet gimnazjaliści wiedzą, iż kwas węglowy jest kwasem niestabilnym a uzyskanie stężonego kwasu w wodzie jest wręcz niemożliwe. Im wyższa temperatura wody tym szybszy rozkład kwasu. Zresztą pH roztworu kwasu to 2 - 6 (woda gazowana ma 3-4 pH). Dalej malutki cytat: "Wodne roztwory kwasu węglowego stają się stabilne przy ciśnieniu >2,4 GPa (ok. 24 tys. atm) i temperaturze >97 °C" czyli niemożliwe w oceanach.
 19. Ludzkość nie przetrwa nawet 100 tysięcy lat wybiją się sami
 20. Fajne, mądre :)

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.