CZYSTA NAUKA - APOKALIPSA ZIEMI lektor PL film dokumentalny
CZYSTA NAUKA - APOKALIPSA ZIEMI lektor PL film dokumentalnyKomentarze

 1. nauka "nie dla idiotow" kontynenty byly kiedys polaczone a teraz to niby co? wisza w powietrzu heheheheh
 2. koniec ziemi? no nareszcie. beznadziejny film. aktorzy do dupy, fabuła nie istnieje, pełno cenzury, komuniści to beznadziejni przeciwnicy, dosłownie przerośnięte dzieci. 0/10, nie polecam.
 3. Dla mnie apokaliptyczną męką jest moje życie. Nie chce mi się żyć i muszę to skończyć.
 4. Pierdolenie o szopenie NG
 5. Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis 'odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie' od apokalýptein 'odsłaniać, ujawniać'; apó 'od' i kalýptein 'zasłonić') z Wiki.
  Jak mam traktowć poważnie te hetezje?
  Wychodzą z błędnego załozenia, że Apokalipsa to koniec ludzkości - szukają końca świata a nie Objawienia (o czym mows u źródła).
 6. Szkoda czasu na pierdoły, próbują zastraszyć ludzi. Zamiast oglądać głupoty, lepiej zrobić coś ciekawego.
 7. Jedna asteroida miała uderzyć 3 tygodnie temu i co i nic się nie stało: ten film to pitu pitu beczka kitu i nic więcej, ten film to wróżenie z fusów.
 8. Bajki
 9. NIE WIERZCIE W BREDNIE O GLOBALNYM OCIEPLENIU !!!
  https://m.youtube.com/watch?v=qu9vHwp2prg
  To są cykle które Ziemia przechodzi z powodu aktywności Słońca !
 10. KURŁA .....się narobiło...
 11. 1. W krótkiej perspektywie kluczowe będzie opanowanie zmian klimatu oraz ochrona środowiska dzięki racjonalnemu zużyciu surowców i reorganizacji gospodarowania odpadami. Mimo, że pewna, ograniczona intelektualnie część społeczeństw nie dostrzega korelacji między zmianami klimatu i działalnością człowieka, podejście rządów w tej kwestii zmienia się i ta zmiana będzie postępować. Doprowadzi to do rewolucji w zakresie myślenia o ochronie naszej planety.
  2. Następnie dzięki postępowi technologicznemu ludzkość opanuje technikę ograniczenia ilości promieni słonecznych docierających do Ziemi. Stanie się to dzięki sztucznym powłokom chroniącym planetę. Ta technika pozwoli również na terraformację Wenus, na której, dzięki spadkowi temperatury prawdopodobnie powróci pole magnetyczne. Być może postępować będzie także terraformacja Marsa.
  3. Te i inne zabiegi pozwolą ludzkości przetrwać na tyle długo, aby opanować technikę podróży międzygwiezdnych a następnie uciec z Drogi Mlecznej przed zderzeniem z Galaktyką Andromedy. Jeśli wcześniej nie nastąpi wojna, która cofnie nas do czasów pierwotnych.
 12. 22:14 Nie no łamerykanie to każdą bajkę chcą wcisnąć. Nawet gimnazjaliści wiedzą, iż kwas węglowy jest kwasem niestabilnym a uzyskanie stężonego kwasu w wodzie jest wręcz niemożliwe. Im wyższa temperatura wody tym szybszy rozkład kwasu. Zresztą pH roztworu kwasu to 2 - 6 (woda gazowana ma 3-4 pH). Dalej malutki cytat: "Wodne roztwory kwasu węglowego stają się stabilne przy ciśnieniu >2,4 GPa (ok. 24 tys. atm) i temperaturze >97 °C" czyli niemożliwe w oceanach.
 13. Ludzkość nie przetrwa nawet 100 tysięcy lat wybiją się sami
 14. Fajne, mądre :)
 15. 🤔😢
 16. Wsplczesni naukowcy twierdza za naykowcy z przed dwustu lat pierdolili herezje. Za dwiescie lat to samo powie sie o wspolczesnych. Tyle w temacie. Wiec dajcie sobie na luz rzekomo wszystko wiedzacy.
 17. Skad takie przypuszczenia i obliczenia. Klamstwa. klamstwa i jeszcze raz klamstwa. Dinozarly nie wiginely miliony lat temu. Zostaly zezarte prze Nefilimow. Musieli cos jesc te giganty przez dwa tysiace lat az do potopu. Karmia was tymi glupotami ukrywajac prawdziwa historie.
 18. Za dwa i pół miliona lat. OK.
 19. I z tąd są trzęsienia ziemi a jak na ich pasie sięę jest to nie uniknie się tego
 20. Jedna pod drugą wejdzie

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.