CIEKAWOSTKI O HODOWLI KANGURA W DOMU!
CIEKAWOSTKI O HODOWLI KANGURA W DOMU!Komentarze

 1. Kto chce film z kolejnymi zwierzetami ? :)
 2. Co ja oglądam o 2 w nocy
 3. Zrób odc ze słoniem w domu 😂
 4. Wy chcecie być traktowani jak kangurze matki ..? Czy tak nisko upadł etos czlowieka że z wolnego zwierzaka robi sobie żywą zabawkę i poleca ''kangurze wiezienie w betoniaku'' ,niczym Auschwitz lub jak za kolonistów ''białych'' ..Czy wam nie odbija chłopcy ? czy was nie stac na ogord dla zwierzaka i drugiego osobnika do pary ?
 5. Chłopcze , czy chciałbyś całe życie spędzić w klatce i bez panienek oraz bez biologicznej przyszlości ?
  Czy takich nieludzkich ''turystów wyhodowała warszawka czy trawka ...???Czy kangurza matka bez dziecka , to was nie boli ? Serca nie macie tylko sikawki w spodniach i zabranie zwierzaka na zabawy ???Gdzie dla niego kangur do pary ???
 6. Zabrać kangura od matki - co za debilizm , chłopcy Was tez należało odstawić do zoo w klatce i karmic surowym mięsem dla innych stworzeń czy dostarczyć mrówkojadom na wychowanie ? Z jakich blokowisk macie taki styl myślenia o przyrodzie / Jak wam nie wstyd !!!
 7. Mam szynszylkę w domu
 8. zamknęli kangura w pierdlu
 9. Chciałbym u was zobaczyć koale
 10. TY go kupiłeś
 11. Hejka a może o buruducie albo o jeżu pigmejski?
 12. kto w 2019 lapa w gore
 13. Kiedyś jadłem mięso z rekina.
 14. Kto patrzał cały czas na filmik z telewizora daje like
 15. Prosze o filmik o rasie cane corso bo to piekny pies i zastanawiam sie nad zakupem tego pieska...ale ..?
 16. Sra gdzie popadnie....
 17. Jego mina jak to słyszy 6:15
 18. Kamilu "kupa" to wydalina
 19. Biedny, roztrzęsiony Wallaby :( Dla mnie przetrzymywanie w domu jakiegokolwiek zwierzęcia, które nie jest typowym "pet" (jak pies, kot, ew. chomik) jest okrucieństwem. Najbardziej razi mnie udomowianie na siłę ptaków, w tym papug. Jak widzę uchachanego właściciela z wielką arą, czy krukiem na łańcuchu, to aż mnie to boli. Wiem, że zaraz pojawi się 1000 kontrargumentów, że to przecież zwierzątka przyzwyczajone do domowych warunków, bo od małego były w niewoli, bo urodzone w sklepie zoologicznym, i tak nie poradziłyby sobie w naturalnym środwisku. Dla mnie w ogóle taka procedura zniewalania zwierząt czy "produkowania" ich w sklepie dla egoistycznych pobudek ludzi jest barbarzyństwem.
  Akurat mam przyjemność żyć na tej pięknej, wielkiej wyspie, gdzie papugi szybują w przestworzach, sugar gliders harcują po lasach, stada kangurów skaczą po łąkach. I myślę sobie, że trzeba nie mieć serca, żeby zamykać te cudne stworzenia w czterech ścianach. I to niby z "miłosci" do zwierząt.
 20. Ile taki kangur kosztuję?

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.