ANTARKTYDA - seria IMAX, cały film
ANTARKTYDA - seria IMAX, cały filmKomentarze

 1. Znowu reklamy nie pozwoliły obejrzeć filmu jebac reklamy pfuu👎
 2. poziom wód nie podniesie sie ani o centymetr..mogliby juz przestac powielac to kłamstwo...a kto jest tłukiem i nie wie dlaczego polecam drobny eksperyment ze szklanką i kostka lodu...
 3. Mowcie co chcecie ,ale mamy najbardziej zmyslowe glosy lektorow-to tak z innej beczki,film ok
 4. Nuda nuda i jeszcze raz nuda :c
 5. To biegin północny.Antarktyda nie istnieje.Antarktyda to krawędź lodu .o wysokości 2km.ten film to fikcja i klamstwo.
 6. Super, tylko zdjęcie z okładki jest ukradzione.
 7. Lokiec pieta krzywy ties przemek to jebany pies
 8. Film opowiada o tym co jest wiadome. A jaka było naprawdę ? Czy Antarktyda w okresie zlodowacenia północy, czyli 10 - 40 tys. lat temu była pokryta lodem? Skąd na mapach chińskich (?) z przed 6-8 tys. był dokładny wyrys lądu Antarktydy? Odkryte groby z przed 6-8 tys. lat na terenie Chin zawierały szczątki rasy aryjskiej (blondyni, rudowłosi). Ciekawe, stąd wcześniejszy znak zapytania. Czy na Antarktydzie istniał w tym okresie cywilizacja? Skąd się wzięły budowle na terenie RPA? Zulusi dzidami zbudowali !!! Na wiele pytań nauka nie potrafi odpowiedzieć i nigdy może nie znajdzie odpowiedzi. Dotyczy to również cywilizacji z okresu przed 9-14 tys.lat. Pamiętajmy, że w okresie potopu (czytaj ustąpienia zlodowacenia) poziom mórz podniósł się o 120-130 m. W miarę dokładnie wiemy o swojej historii z ostatnich 5 tys. lat i to z wieloma znakami zapytania.
 9. Panie Dębiński jedni podróżują zwiedzają obserwują i dlatego mogą inni z tego korzystać . Panie debinski brałeś pan udział na kutrach rybackich związku radzieckiego jako szpieg rybak ,że taki agresywny sprzeciw . !!?????!!!!!!
 10. R.I.P BULDOŻER 21:10
 11. My zwykli ludzie nie mamy dostepu na Antarktyde, poniewaz ona nie ma konca i ona potwierdza opis w Biblii.
 12. Why is 480P IMAX?
 13. supcio nie
 14. Super, tylko to foto z okładki nie zostało ode mnie kupione kolego, a wykonałem je leżąc na śniegu na Wyspie Króla Jerzego.
 15. koniec smutny
 16. 👅💞🖤😀😂💓💕 łeeeeeeeeeee nuda naprawde.ale straszne no.narrator. fack!
 17. jakie to nudne 1 minuta później, z opuznieniami 😂groźny początek z wejściem narratora : Antarktydy. Arktos z tabalugi to już wiadomo skąd to się bierze takie głupi film dokumentalny przecież to film z the usa , tam żyją debile niszę IQ niż na scharakteryzować
 18. jakie to głupie
 19. prawda o Antarktydzie jest ciałkiem inna...
 20. fantastyczna podróż, fajnie się ogląda, super :)

Ogłoszenia ze zwierzętami! Spis stron zwierzęta i dla zwierząt

Zwierzęta w internecie, do Państwa dyspozycji oddajemy poniższe serwisy, baze ciekawych stron oraz darmowe ogłoszenia.