Atlas zwierząt blogDLACZEGO NIE KUĆ KONI? - Naturalna Hodowla Koni - CZĘŚĆ 1

Informacje

Odtworzeń: 22891
Czas trwania: 7m 16s
Opinie: 470
Ilość reakcji: 38
Opis: Hej! Jeśli chcecie bym tworzył dla Was kolejne filmy wesprzyjcie naszą kampanie na Patronite, wtedy nasza współpraca na pewno zaowocuje świetnymi materiałami! Pozdrawiam :) https://patronite.pl/okoniach-naturalnie A dzisiaj wstęp do serii filmików w których chciałem podzielić się moim doświadczeniem związanym z naturalną hodowlą .

Komentarze

- Skąd taka wiedza że rycerze traktowali konie w średniowieczu jak głupie zwierzęta?? Źródła historyczne przeczą temu co tu opowiadasz. Koń nie był głupi. Był Jedynym środkiem transportu. Jak byś miał mercedesa za 500 tys złotych to zapewne nie jeździł byś na nalewkach za 85 złotych. A konie były na prawdę drogim i luksusowym dobrem świadczącym o zamożności i statucie tego czy innego rycerza i nikt nie mógł sobie pozwolić aby stały w błocie bo były potrzebne do niezawodowego przemieszczania się.
Więcej informacji znajdziecie tu Czas pracy kierowców Poznań mam nadzieje że pomogłem, - Bardzo się cieszę, że ktoś poruszył ten temat i ma dużą wiedzę na temat kopyt. Teraz wielu ludzi kuje konie, bo po prostu tak jest. Nie zasanowiają się dlaczego, po prostu podkują . Niestety spotkałam się z hejtem, ponieważ uważam, że koni nie powinno się kuć.
- W końcu jacyś ludzie którzy są świadomi tego
- Koń jesli jest nauczony chodzić po twardym i kamieniach to potem nie trzeba go kuć a jak chodzi po miekkim to na kamieniach moment się podbija.
- Mega przydatny materiał! Ukłon w Twoją stronę, że zmobilizowales sie do nagrania tego filmiku🤷🏻‍♀️

Dziękujemy!❣️
- Zaczynamy nową serię filmów na NOWYM KANALE: https://www.youtube.com/channel/UCov6vCFKFncN7iTaJkixEbg Jeśli podobają się Wam materiały i chcecie by powstawały nowe odcinki zostawcie łapke w góre i subskrybujcie nowy kanał.
- Super, Pozdrawiam
- Bardzo dziękuję za pomoc!
- muj dziadek ma 18 letnią kobył i od nigdy jej nie kuje
- Bardzo przydatny film, mam nadzieję, że zastanawiasz się nad podjęciem następnych wątków i opublikowaniu twojego zdania na ich temat. Wszystkiego dobrego :)
- Łał fajnie opowiedziane, poczułam się jakbym obok siedziała i słuchała. Naprawdę szacun
- jest MNÓSTWO filmików w sieci o tematyce jeździeckiej ale jak się je ogląda to aż strach się bać, że ktoś może te "cenne porady" wprowadzić w życie swojego wierzchowca. Wiedza na temat m.in. kopyt jest w środowisku jeździeckim ZE RO WA. A wystarczy logicznie pomyśleć :) Dzięki za ten filmik. Miło posłuchać wkoncu kogoś kto mówi z sensem ✋
- Najlepsze filmiki masz ♥♥ Nie wymyślasz nic tylko mówisz normalnie i zazdroszczę Ci tego doświadczenia ;-)
- Masz na yt najlepsze filmy o tej tematyce. Należy się ukłon, brawo.
- Super filmik :)