Atlas zwierząt blogCzysta Nauka Czy Darwin Sie Mylił National Geographic

Informacje

Odtworzeń: 226105
Czas trwania: 46m 46s
Opinie: 624
Ilość reakcji: 706
Opis: .

Komentarze

- Darwin był masonem 33 stopnia to znaczy że teoria ma tylko obalić Boga. Jebać kłamców z National żyd geografic
Tu też można doczytać paletymagazynowe.pl , jak nie to nie wiem. - Stronniczy argumenty duze luki w czasie i gdybanie
- Mam pytanie w jaki sposub powstały par zwierząt
- God bless Darwin....
- Kreacjonistyczne kłamstwa i nonsensownego argumenty - już dawno zostały obnażone:
https://blogpilastra.wordpress.com/2009/11/05/kreacjonistyczna-dezinformacja/
- moja ocena - żałosny gniot mieszający ludziom w głowach
- Nie bez powodu mówi się, że "w przyrodzie nic nie ginie" :)
- Dziś w afryce rodzi się coraz więcej słoni bez kłów.Dla czego?Ewolucyjne dostosowanie się do warunków w których kłusownicy zabijają słonie dla ich kłów.Skoro słoń nie ma ciosów to kłosownicy na nie nie polują.I to jest geniusz ewolucji.
- 13:32 "Dobór naturalny - to jest jedna z najbardziej fascynujących koncepcji" - Ludzkie zaślepienie przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku...

Współczesny "uczony - mędrzec tego wieku" to człowiek nie posiadający dowodu naukowego na:

A: Stworzenie energii z nicości
B: Stworzenie materii z nicości
C: Powstanie życia z nicości

Czyli nie mamy u podstawy nic naukowego... mamy tylko naukową teorię.

Tak w rzeczywistości nauka nie ma nic u samej podstawy przy najistotniejszym "prapoczątku", jak i nie ma żadnego naukowego dowodu na powstanie gatunku nowego "rodzaju". Dowodów nie ma, ci zaś naukowcy broniący założeń Darwinowskich posiadają tylko wiarę i obserwacje ewolucji wewnątrz gatunkowej - a to nie jest żaden dowód na ewolucję między gatunkową. (Ta obserwacja ewolucji - dostosowania się istniejących już gatunków dokładnie zgadza się z założeniami naukowców Kreacjonistycznych).

Smutnym jest fakt, że naukowcy fascynują się koncepcją, iż życie nie ma sensu wykraczającego poza czas w którym się obecnie znajdują.

Co jest fascynującego w wierze w brak życia po śmierci i w koncepcji niekończącej się walki o przetrwanie? To jakiś paradoks, że ludzie w tak zaślepiony sposób próbują sobie udowodnić, że są ...nieco bardziej wyewoluowaną "sinicą", którą i tak czeka taki los jak inne sinice... To smutny i zatrważający obraz czasów, w jakich żyjemy: "Carpe diem" - "Żyj chwilą - jutra nie ma".

Dla nikogo, kto prawdziwie kocha... kocha rodzinę, przyjaciół, zwierzęta - "kocha życie" to nie może być fascynujące... Kto prawdziwie kocha, wcześniej czy później zrozumie, że życie to coś więcej niż "sinica" i materia, dostrzeże też iż jest Ktoś... ponad tym wszystkim, kto takich ludzi właśnie szuka, aby ich wyrwać z tego pędzącego do samozagłady świata który smakuje "owoc poznania dobra i zła" (Rdz 2:9). I wyrwać ich raz na zawsze - do doskonałej i pełnej wszystkiego co dobre wieczności!

Dla tych, którzy się "nie boją" poszukać głębszego sensu naszego życia polecam "mniej propagandową", prawdziwą 1:1 debatę publiczną w tym temacie:
https://www.youtube.com/watch?v=IUJ0inqoolo&list=PL2vrZ2bbwSkTC-y-sGfxVJyNkN3Cde2b9&index=37&t=2s

Bóg jest faktem, którego świat nie chce zaakceptować.
- Czy kreacjoniści mają rację, czy też ewolucjoniści? Czy Bóg, czy też Nauka? Czy ewolucja, czy też stworzenie? Ten spór będzie trwał wiecznie dopóty, dopóki obie strony zrozumieją, że się mylą oraz, że obie mają po części rację. Wojna będzie wieczna, póki nauka nie pogodzi swych teorii z religią. Ewolucja działa tak, by uchronić gatunek przed destrukcją, i tu teoria Darwina pada. Co bowiem z ludźmi, którzy mają krew z czynnikiem Rh- minus? Są hybrydami? Mutantami? Ewolucja tego nie potrafi! Nie poznamy prawdy, póki nie przyjmiemy pewnych nieprawdopodobnych "szczegółów" za fakty i nie pogodzimy religii z nauką: https://selanski.blogspot.com/2018/03/tajemnica-ludzi-rh-negatywnych.html
- miliardy i miliardy, Bóg nie chciałby się nudzić tyle czasu do korony stworzenia, poza tym ewolucjoniści obrażacie Boga, że jest indolentny i potrzebuje ewolucji do stwarzania.
- żenada, ładny film przyrodniczy tylko te głupoty... ograniczające się do zaklinania, że inaczej być nie mogło - "dobór naturalny - to jest jedna z najbardziej fascynujących koncepcji" - żenada, religia Ewolucjonizmu ma tylko tyle do powiedzenia...
- Na początek poddawanie pod wątpliwość, jakby faktycznie przyświecała chęć poszukiwania prawdy..., nic ten film prócz stwierdzeń (wmawiania) nie zawiera. Jak się ma wiedzę internetową to nawet można by dać się nabrać na te bajki...
- Jeśli rzeczywistość nie zgadza się ze starożytnymi źródłami pisanymi, to tym gorzej dla rzeczywistości.
- I powstał KOD,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahahaha o ludzie trzymajcie mnie,,,,
- Ta teoria tesz jest w bledzie ludzie jak i inni badacze myla sie .Ludzie jak i inne gatunki powstaly w skutek inzynierji genetycznej ,przybysze z gwiazd nas stworzyli czyli nefilim i anunaki dali poczatek zyciu na ziemi .
- Definicja ewolucji jest zle ulozona.
- Darwin mial racje i nie
- Darwin był marksistą. I wszystko w temacie ;)