Atlas zwierząt blogCzy naprawdę człowiek - korona stworzenia? Człowiek kontra Zwierzęta

Informacje

Odtworzeń: 64273
Czas trwania: 14m 46s
Opinie: 3110
Ilość reakcji: 455
Opis: Czy naprawdę człowiek - korona stworzenia? W tym filmie porównamy ludzi ze zwierzętami i spróbujemy dowiedzieć się, czy człowiek jest naprawdę koroną stworzenia i czy naprawdę tak przewyższa zwierzęta. Najpierw zobaczmy, w czym zwierzęta są lepsze od nas, a na końcu, w czym ludzie przewyższają zwierzęta. Korzystne linki: Muzyka .

Komentarze

- Małpy nie rozumieją praw fizyki a ludzie tak. Siła inteligencji człowieka to nie inteligencja jednego osobnika ale inteligencja zbiorowości. Każdy ma ją po po trochę ale sam nic nie zdziała. 1000 osobników to już inna siła. Jeden umie to inny tamto. Uczenie się, pismo. Jak również dążenie do robienia czegoś co raz lepiej. Od narzędzi z kamienia do lotów na Marsa. Zwierzęta nie robią czegoś co raz lepiej. Ich celem jest zdobywanie pożywienia, prokreacja. Aby było im łatwiej lepiej się dostosowały wyręcza ich z tego ewolucją. Inteligencja człowieka wyręcza ewolucję. Zamiast czekać aż wyrosną skrzydła zrobi samolot.
Tu sobie zobacz Kraty pomostowe cena , zawsze też można w necie poszukać. - w europie żarówki mrugaja 100 razy na sekunde
- W skrócie: jesteśmy beznadziejni, ale mamy spoko mózg xd
- 12:55 proszę zrób o tym odcinek 🧐
- Hmm... tylko jaki sens ma muzyka dla kotków, jeśli większość sprzętu audio, nie hi-endowego obsługuje tylko pasmo słyszalne dla człowieka?
- 11:52 - też rozumiem angielski. I to nawet lepiej :).
- Zdolności, którymi ewolucja obdarzyła zwierzęta, nie czynią ich równymi ludziom, bo każda z nich ustępuje ostatecznie naszej inteligencji i może być zastąpiona jej wytworami. Siła karabinami, szybkość samochodami, lot samolotami itd. Nawet najbliższe nam szympansy są daleko w tyle pod względem planowania czy organizacji.
- Świetny materiał jak zwykle!
- Jaki jest sens widzeniapojrdyńczych fotonów, albo słyszeć dźwięki powyżej 20 kHz?
Jeśli chodzi o instynkt przetrwania, to zwierzęta biją nas na głowę,
- Lew: zabije cię
Człowiek: Wyciąga shotgun'a
Lew: AAAAAA !
- 11:20 ;)
- Glupio pisać komentarz ponad rok po wrzuceniu filmu, ale ostatnio zastanawia mnie pewna kwestia, ktora byc moze byłbyś chętny przeanalizować
Dlaczego tak właściwie jest aż tyle gatunków zwierząt na świecie, w porównaniu z tym, że gatunek człowieka jest tak naprawdę jeden? Czemu ewolucja wytworzyła tak wiele odrębnych od siebie zwierząt? Na dobra sprawę mogłoby przecież byc ich o wiele mniej; czy planeta funkcjonowałaby, byłaby w stanie się odradzać bez ani jednego zwierzęcia?
- Powiedział coś o super wirusie chyba hmmm 2020-202* rok be like xD
- Przeciez ludzie to zwierzeta.
- Wygrywamy tylko przez wysoki hipokampus
- Człowiek - korona stworzenia. (Cud narodzin) (Dziecko gwiazd) (Zrodzony a nie stworzony) (To Człowiek zapoczątkował, inteligentne stworzenia - bio roboty i sztuczną inteligencję, która się zbuntowała.) Korona Człowieka Zrodzonego, to jego krew i DNA nie możliwe do sklonowania. / Bio roboty (Ludzina) stworzenia, to inna krew i DNA możliwe do sklonowania. To "mulista glina" cyt; nie zmiesza się "glina z żelazem" (żelazo, to człowiek zrodzony)....Księga Daniela. rozdz.24. wers. 43 To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną. Człowiek Zrodzony, jest siewcą życia we wszechświecie i jest Koroną swojego stworzenia... --- Co oznacza "korona" (Pieczęć Kaina) - Oocyt znajdujący się w stadium oocytów drugiego rzędu (Cain) jest otoczony warstwą przezroczystą i warstwą komórek pęcherzykowych, które tworzą tak zwaną promienistą koronę.
W apokryfie „Życie Adama i Ewy” o narodzinach Kaina jest powiedziane: „I urodziła Syna, który Lśnił, a jego imię było Kain”.
W języku arabskim Kain ma dwa imiona: قابيل Ka: bi: l i قايين Ka: yi: n. Ten ostatni jest utworzony zgodnie z formą imiesłowu prawdziwej przesady od czasownika قين kayan „dekorować, upiększać” i dosłownie oznacza „upiększać”. Porównaj z wyglądem oocytu w stadium oocytu II rzędu, ozdobionego promienną koroną.
Promienna korona pełni funkcje odżywcze i ochronne dla komórki jajowej (Cain). To jest właśnie „znak Kaina” lub „pieczęć Kaina”, o rozwiązanie którego walczą od wieków. To właśnie tą „pieczęcią” Bóg chronił Kaina: „I Pan dał znak Kainowi, aby nikt, kto go spotkał, nie zabił go”.
W ar. Słowo: آية ãya "znak" i słowo: آوى ãva: "przykryć, zapewnić schronienie, dać schronienie, osiedlić się" to pokrewne słowa utworzone z czasownika أوى 'ava: "szukaj schronienia, chowaj się" (w języku ar. Í i و naturalnie przenikają się nawzajem)..
-- Genetycy chcą rozwikłać tajemnicę człowieka, czytając „tekst” jego genomu. Ale w genomie nie ma tajemnicy osoby, tak jak w kopiarce nie ma tajemnicy tekstu, ponieważ są to tylko mechanizmy reprodukcji. Cała tajemnica człowieka tkwi w polach semantycznych, skąd ten mechanizm czerpie ukryte znaczenia, przekształcając je w morfologię ciała

Ale jest tu też coś niezwykłego - promienna korona odegra jeszcze bardziej niezwykłą rolę w przyszłości: podczas zapłodnienia będzie chronić jajo przed polispermą. Niezapłodnione jajeczko nie żyje długo, znacznie krócej niż plemnik. Ale jeśli ta miłość para się spotyka, następuje poczęcie - narodziny nowego życia. Gdy tylko pierwszy plemnik dostanie się do komórki jajowej, promienna korona w bardzo krótkim czasie ulega transformacji komórkowej i staje się nieprzenikalną błoną dla reszty plemników. Zatem „pieczęć Kaina” chroni komórkę jajową przed ciążami mnogimi.
- Nie cierpię kotów, zjebane pchlarze
- Co to jest za film
- Rinzler to taka szlifierka kątowa na dwóch nogach
- 10:20 https://www.youtube.com/watch?v=0DHQr6Uzpls