Atlas zwierząt blogCzy dziecku można kupić kanarka? - poradnik na temat kanarków #20

Informacje

Odtworzeń: 1440
Czas trwania: 3m 2s
Opinie: 68
Ilość reakcji: 48
Opis: ~ Dzisiaj dowiecie się, czy kanarek nadaje się dla dziecka i dlaczego. Film dosyć kontrowersyjny ale zarazem ważny, ponieważ pozwala uniknąć najważniejszego błędu przy jego posiadaniu, czyli jego zakupie. ~ Kontakt: swiatkanarkow@vp.pl .

Komentarze

- Uprzedzajac osoby piszące następne komentarze o tym że ich małe dzieci dobrze traktują kamarka. Po 1 nigdzie w filmie nie powiedziałem że WSZYSTKIE dzieci będą się tak zachowywać tylko przeciętne dziecko. Po za tym np taki 4 latek już będzie rozumiał że takowy ptak to nie zabawka chodziło mi o jeszcze młodsze dzieci. Chciałem powiedzieć również że to nie jest moja subiektywna opinia tylko takie są ogólne zalecenia, ja ich nie wymyśliłem.
A może i takie? ubranka do chrztu - producent Dora jak uważacie, ja sądze że jest ok. - a można dla 13 latka?
- Jak oswoić kanarka w klatce żeby nie wychodził bo mnie się boi troche i dlaczego nie chce pić wody a je normalnie
- Na 42 sekundzie się powinno skończyć Xd
- Witam za dużo błędów trzymania kanarka. Od kiedy tyle zabawek w klatce ptak ma mieć dużo miejsca, a nie lusterko i plastykowe prątki, jakieś drabinki to tylko szkodzi tym pięknym ptakom. To nie papugi...
- ogółem zgadzam sie z filmem
- ja myślę że dla małych dzieci nie powinno sie wogóle dawać zwierząt ale jeśli jest ODPOWIEDZIALNY 13 latek to można spokojnie dać
- część Ja mam 8 lat i mam kanarka młodego glostera o imieniu Gokuś💓💓
- ja w tym roku będę miała 10 lat ale mój kanarek nigdy mi się nie znudzi :)
- a 9 lat
- Ja mam 10lat, i mam chomika, koty psa, jestem bardzo ODPOWIEDZIALNA, sprzątam kuwete 2 razy dziennie (RANO, WIECZOREM) wymieniam wode (KAŻDYM ZWIERZAKOM) daje jedzenie 3razy dziennie 🐾🐾🐾 wymieniam sciułke chomika co 2 tygodnie (BO CHOMIK MÓJ JEST STRASZNY BAŁAGANIAR ) jak jade na wakacje to koty i psa zostawiam u babci i dziadka a chomika zostawiam u mojej cioci, i to wszystko robie sama (SAMA!!!!!!)
- a ja z innej beczki , dlaczego te kanarki są takie napuszone? w słabej kondycji i zapasione?
- Ogladnelam wszystkie twoje filmy i dzieki tobie moi rodzice zgodzili się na kanarka bo ciągle rzucalam jakimiś ciekawostkami wzietymi z twoich filmów. Dzięki tobie będę miała wymarzone zwierzątko. DZIĘKUJĘ. (Oczywiście ogladnelam Tez duzo innych filmów i artykułów o kanarkach ale jestem najbardziej wdzięczna tobie C:
- Czy kiedy wypuszczałeś kanarka to on ci kiedyś narobił na meble?
- Mam 12 lat mam dwa piękne zdrowe kanarki które mają (samiec 4 latka)( samica 3 lata) czyli jak miałam pierwszego kanarka miałam 8 lat.. Czyli zależy od dziecka ja np. Bardzo dobrze się opiekowałam w tym wieku i opiekuje :')
- Niestety nie zgadzam się z teorią zawartą w tym filmie. Wszystko zależy od dziecka i od tego jaką wiedzę mu się przekazuje. Mam 11 letniego syna i 4 letnią córkę, oboje bardzo dobrze się zajmują kanarkami i nie robią im krzywdy. Pozdrawiam.
- Czekamy na mieszankę jajeczną :)
- Następny odcinek Może być jak zrobić mieszankę jajeczną dla kanarka
- prawda zgadzam się
- zgadzam się