Atlas zwierząt blogCo jedzą i jak radzą sobie zwierzęta zimą w lesie? | OBLICZA LASÓW #115

Informacje

Odtworzeń: 32109
Czas trwania: 9m 58s
Opinie: 2361
Ilość reakcji: 239
Opis: ODCINEK Z AUDIODESKRYPCJĄ: https://youtu.be/OZoYOfpon6g Jakie pędy drzew i krzewy tworzą leśną stołówkę? Gdzie zwierzęta mogą spokojnie hibernować w okresie zimowym? Jak wyglądają przejścia, z których korzystają sarny, daniele i zające? O tym opowiada Dominika Nadolna w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów" :) Reżyseria: Tomas .

Komentarze

- Dziękuję za to że prowadzicie ten kanał. Dzieciństwo spędziłem w lesie wspomnienia wracają. Piękna robota życzę pomyślności w Nowym 2021roku dla całej ekipy.
A zaglądaliście tu? - wojna.org - jak dla mnie ok. - 👏👏👍👍🌳🌲
- Dzięki za kolejny super film i ciężką pracę na rzecz zwierząt , ptactwa , roślin , ludzi itd 🏕🌞 Super film bardzo mnie się podoba ta forma . Życzymy całej ekipie wszystkiego najlepszego i zdrowia i wytrwałości oraz sukcesów . Chicago 🏕🌞🇵🇱
- Pani Dominiko, wspaniałe są te odcinki z Panią...
- Parę lat temu przegrałem wyścig po borowika... z wiewiórką. Do dzisiaj przekonana byłam,że mi się wydawało :):)
- Bardo dużo cennych informacji. Dominika bardzo ładnie tłumaczy no i sympatyczna osoba. Dziękuję i Pozdrawiam :)
- No i zagadka rozwiązana, już wiem skąd w środku lasu biorą się drzewa owocowe.
- Ja nigdy nie slyszalem mlaskania jenota.
- ♥️👌♥️
- Zróbcie odcinek o myśliwych; jak współpracujecie, jak Wam pomagają, jak dbają (i jak jest to ważne) o liczebność populacyjną gatunków itp.
- jelenie i małe zające :D :D :D
- Miło oglądać takie relację
- Jak te jelenie tam przez te chaszcze z tymi swoimi porożami przełażą?
- Jeleń przeż taką dziurę nie przejdzie tylko dziki przechodzą a sarny chodzą na polach jak wiatr jest to Zwierzyna nie chodzi nie masz zielonego pojęcia o leśnictwie
- Najlepszy fragment: "Zwierzęta gotują tutaj sobie np. wodę" :-) W pierwszej chwili zabawne, ale ogólnie to bardzo smutne, że niektórzy ludzie tak śmiecą.
- Pytanko jak wygląda kwestia montażu foto pułapek w lesie. Czy muszę otrzymać zgodę danego lesniczego i pytać gdzie mogę je zamontować? Przecież to głupota zabranianie ich montażu lepiej oglądać na kompie w domu niż straszyć zwierzęta w lesie.....
- A ta śliczna młoda pani to kto pani leśnik?
- Jak to fajnie! Nie wychodząc z domu liznąć trochę przyrody ;) .
Super kanał!!!
- Odważycie się omówić temat polowań i relacji z myśliwymi? Temat trudny ale wiadomo że myśliwi polują też w lasach, koła łowieckie dokarmiają zwierzynę w lasach, stawiają ambony czy wprowadzają strefy polowań. Czyli relacja leśniczy-myśliwy musi istnieć.
- Uwielbiam lasy więc łapka w górę 😀. Wszystkiego Najlepszego w 2021 !!!